IPL 2022: Młody MS Dhoni konsoli po serii dropów w meczu CSK vs RCB, Twitter topnieje

MS Dhoni gra młodego CSK Mukesha Choudhary

Junior Chennai Super Kings Mukesh Chaudhary miał mieszaną torbę z meczu z Royal Challengers Bangalore we wtorek. Młody człowiek odebrał część Virat Kohli krótkim kuponem, pozostawiając go na księżycu. Ale CSK, który zabiera go na lewo, jest niepewną sytuacją, ponieważ dał życie zarówno niebezpiecznemu Suyashowi Prabhudessaiowi, jak i Dineshowi Karthikowi.

Podczas gdy schwytanie Prabhudessaia nie kosztowało CSK dużo, upadek Karthika oznaczał, że mecz pogłębił się, gdy bramkarz oddał duże strzały, aby utrzymać RCB w pogoni. Następnie junior został rozwiązany po raz trzeci, co oznacza, że ​​zakończył mecz z liczbami 1/40 na 3 overs.

Chociaż MS Dhoni nie jest kimś, kto ściga graczy za faule na boisku, ze względu na jego spokojny, spokojny charakter i zdolność do absorbowania presji.

awans

Pod koniec 15. meczu, melonik Lanca Mahesh Thikshana usunął niebezpiecznego Shahbaza Ahmeda, aby przywrócić CSK do rywalizacji. Kamery natychmiast zauważyły, że Dhoni zmierza w kierunku młodego Mukesha. Były kapitan CSK objął młodego mężczyznę ramieniem i pocieszył go, ponieważ zostawił opiekunkę do poprzedniego porodu.

Oczekuje się, że taki gest ze strony czołowego krykiecisty, jakim jest Dhoni, podniesie na duchu młodzieńca i był celebrowany przez fanów w mediach społecznościowych.

Obejrzyj: Dhoni Konsole Mukesh Choudhary

Oto niektóre z tweetów celebrujących gest Dhoni wobec Mukesha:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.