Slaw powraca: pedały RH Rotor, które rządzą niebem za 475 USD

Powiększenie / Nowa temperatura: łopatki RH po prawej stronie, w porównaniu do starszych łopatek RX po lewej stronie.

Lee Hutchinson

Zawsze ekscytujące jest, gdy wyskakuje e-mail od Wiaczesława Oziabło – znanego jako „Slaw” od tyłu Urządzenie Slaw. Inżynier i dostawca wysokiej klasy pedałów do sterowania lotem dla rynku „zwariowanych entuzjastów”, słynący z produkcji urządzeń, które nie wyglądają jak peryferia komputerowe i przypominają lśniące metalowe dzieła sztuki.

jest nawet jeszcze Ekscytujące, gdy ten e-mail obiecuje coś nowego i fajnego. Oziabło napisał „Po dłuższej przerwie kontynuowaliśmy i sfinalizowaliśmy przygotowania do produkcji pedałów steru kierunku RH Rotor. W tej chwili posiadam kilka kompletów tych pedałów steru, które służyły tylko do zdjęć i filmów.” Zaproponował, że wyśle ​​mi jeden z półfabrykatów przedprodukcyjnych do przeglądu, zaznaczając, że różniłby się on tylko nieznacznie od maszyn pracujących na produkcji.

Zgodziłem się od razu, a dwa tygodnie później DHL ustawił ciężkie pudło na werandzie. Miał najnowszą ofertę Slaw Device: pedały RH Rotor.

RH . łopatki

Zacznijmy od dwóch rzeczy: po pierwsze, te pedały są świetne. Po drugie, te pedały kosztują 475 USD.

Podnoszę teraz cenę, ponieważ dla wielu ludzi będzie to zerwanie umowy. I chociaż wirniki RH są tańsze niż Thrustmaster TPR (które ja Zaktualizowany w 2018 r. I Co teraz kosztuje 599 USD) i chociaż powinieneś być szalony, aby wybrać masowo produkowanego Thrustmastera zamiast tych ręcznie robionych piękności, nie możesz pominąć faktu, że 475 USD to Wiele pieniędzy na jedną stronę. I nie jest to nawet joystick — to zestaw 3-osiowych pedałów, które mają zapewnić kontrolę odchylenia samolotu lub statku kosmicznego.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, otrzymujesz bardzo solidne urządzenie, które prawdopodobnie przetrwa dekadę lub dłużej. Podobnie jak poprzednie urządzenia Slaw, wirniki RH są gwintowanym przyrządem z przesuwnych metalowych rozpórek i płytek zbudowanych wokół krzywki cylindra centralnego z dwoma różnymi złączami, jednym z przezroczystą środkową ramką, a drugim gładkim. Większość konsoli wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium i stali, a całe urządzenie waży 7,7 kg. Montaż jest bardzo mały – musisz przymocować dźwignie pedałów i wsporniki hamulca nożnego – ale zajmuje to maksymalnie około pięciu minut, a wszystkie potrzebne narzędzia znajdują się w zestawie akcesoriów.

Wirniki RH mają szeroką, wysoką podstawę wysadzaną antypoślizgowymi gumowymi podkładkami; Pedały są zaprojektowane tak, aby były stabilne i można je było używać na każdym rodzaju podłogi. Posiada również otwory montażowe, jeśli chcesz zablokować pedały w kokpicie (lub bezpośrednio na ziemi, jeśli tak się toczy).

READ  Mówi się, że EA dąży do sprzedaży lub fuzji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.