Jaguary pokonały Cowboys 28-23 w pierwszym tygodniu 2023 roku

Arlington, Teksas. – Nie wszystko było idealne, ale ogólnie nie było źle.

To był pierwszy tydzień 2023 roku przed pierwszym sezonem Jaguarów – a dla nowicjuszy w ich pierwszej akcji sezonu przeciwko innej drużynie wyszli z ośmiopunktową przewagą, co stało się zwycięstwem 28-23 nad Dallas Cowboys przed 81 204 ogłoszonymi. na stadionie AT&T w sobotni wieczór.

„Oczywiście niektóre rzeczy są dobre, a niektóre złe” – powiedział trener Jaguara Doug Pederson. „Ogólnie rzecz biorąc, jest wiele rzeczy do uporządkowania, ale jest kilka pozytywów, na które przyjrzymy się i na których będziemy budować”.

Pierwsza ofensywa Jaguarów opuściła sobotni mecz na 3:46 sekundy przed końcem pierwszej kwarty, obejmując prowadzenie 8-0 po krótkiej przejażdżce w trzeciej – i ostatniej – serii.

Rozgrywający Jaguars Trevor Lawrence wykonał pięć z sześciu podań na 36 jardów w trzech seriach. Rzucił przechwyt głęboko w lewą linię boczną podczas swojego pierwszego podania w meczu i rzucił punkty w swoich dwóch ostatnich próbach gry.

„Kiedy na planszy są punkty, chcesz wygrać te gry” – powiedział Lawrence. „Oczywiście nie liczy się to do twojego rekordu sezonu regularnego, ale tylko z punktu widzenia morale zespołu, to dobrze”.

Gdy obrona Jaguars opuściła mecz pod koniec pierwszej kwarty, Cowboys zamknęli się w dwóch seriach i zdobyli worek.

Wczesne ośmiopunktowe prowadzenie przyszło z pomocą ogromnego zespołu specjalnego, gdy szeroki odbiorca Tim Jones wymusił błąd powracającego z Cowboys punt, Ka Vontae Turpina, który został odzyskany przez Gregory’ego Jr. w Dallas 42.