Joel Embiid dużo prześladował, aby zatrzymać Bena Simmonsa

Wraz ze startem drugiej połowy sezonu NBA w tym tygodniu, Joel Embiid upiera się, że włożył Ben Simmons Za tym stoi saga.

„Dużo goniłem, próbując go odzyskać i starając się, aby znów czuł się dobrze” – powiedział we wtorek Malika Andrews z ESPN o swoim byłym koleżance z drużyny. „to było trudne.

„Już mnie to nie obchodzi”.

Simmons brał udział w niechlujnym ucieczce z Filadelfii po tym, jak poprosił o układ, a następnie siedział przez kilka miesięcy, podnosząc grzywny i odmawiając gry. Podobno powiedział zespołowi w listopadzie, że nie jest psychicznie gotowy do gry. Powiedział na początku tego miesiąca, że ​​zdrowie psychiczne „nie ma z tym nic wspólnego”.

Ostatecznie Simmons został rozdany Sieci Brooklyńskie przeciwko Jamesowi Hardenowi.

„To było kilka rzeczy, z którymi miałem do czynienia jako osoba w moim życiu osobistym, w które naprawdę nie chcę się zagłębiać” Simmons Powiedział z sieciami zeszły tydzień. „Ale jestem tutaj teraz. To błogosławieństwo być w organizacji takiej jak ta.”

25-latek Powiedział, że miał „Niektóre mroczne czasy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy” – nie rozwinął.

W międzyczasie uczucia Embiida do byłego kolegi z drużyny zmieniły się w wyniku konfrontacji.

W październiku Embiid powiedział „Nie obchodzi mnie ten facet”, kiedy Simmons początkowo założył swoją twierdzę. Potem napisał na Twitterze niesamowity mem po tym, jak handel spadł.

„Szkoda dla niego, że ma swój własny zespół i myślę, że bycie gwiazdą było czymś więcej niż jego priorytetem” Powiedział po handlu. „Zawsze myślałem, że wszystko jest super, fitness jest świetny, ale niestety Ben tak nie myślał. Ale wiesz, wszyscy idziemy do przodu”.

Więc chociaż dał bardzo jasno do zrozumienia, co myśli o Simmonsie i wszystkim, co się wydarzyło, w tym momencie Embiid powiedział, że jest całkowicie w porządku – i czuje, że wiele zrobił, aby pomóc Simmonsowi, kiedy był jeszcze w Filadelfii.

„Mógłbym powiedzieć wiele rzeczy, ale jako kolega z drużyny nadal robiłem to, co uważałem za dobre” – powiedział Embiid ESPN.

Joel Embiid powiedział, że „robił dużo pościgu”, próbując przekonać Bena Simmonsa, by pozostał z 76ers. (Stacy Revere/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *