Jake Paul nazywa gwiazdy UFC po Tyron Woodley KO: „Ja też ich zawstydzę”

Jack Paul Tyrone Woodley został znokautowany w drugiej walce w sobotę wieczorem na Florydzie i zdążył zadzwonić po meczu UFC Supergwiazdy.

Była mistrzyni UFC Pauline odpadła w szóstej rundzie. Gdy tylko Woody uderzył w matę, sędzia przywołał dzwonek.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

„Pokonałem mistrza UFC pięć razy i zawstydziłem całą twoją firmę” – powiedział w liście do prezydenta UFC Dany White’a po walce mlecznej.

Jack Paul, który pokonał Tyrone’a Woodleya w szóstej rundzie Crusader Fight w niedzielę 19 grudnia 2021 roku w Tampa, Flaw, spogląda w lewo.
(Zdjęcie AP / Chris O’Mera)

„Proszę, pozwól mi zdobyć Kamaru Usman. Proszę, pozwól mi to zdobyć [Nate] Śr. Proszę, daj mi to dostać [Jorge] Massvital. Proszę, daj mi to dostać [Conor] Makrigor. Ponieważ ich też zawstydzę. Obiecuję ci, Dana. Obiecuję ci. „

Paweł już wezwał tych wrogów. Diaz napisał na Twitterze Paula w listopadzie, że gwiazda YouTube „zapali w prawdziwej walce”.

W niedzielę, 19 grudnia 2021, Jack Paul pokonał Tyrone'a Woodleya w trzeciej rundzie Crusader Fight w Tampa na Florydzie.

W niedzielę, 19 grudnia 2021, Jack Paul pokonał Tyrone’a Woodleya w trzeciej rundzie Crusader Fight w Tampa na Florydzie.
(Zdjęcie AP / Chris O’Mera)

„Nie możesz mnie kupić”, powiedział Masvidol Paul. Następnie zaprosił Pawła, by wszedł do ośmiokąta i złożył przysięgę Złam mu szczękę.

Paul z Cleveland był początkowo gotów zmierzyć się z prawdziwym bokserem w Tommy Fury. Ale młodszy brat mistrza wagi ciężkiej musiał odejść w ostatniej chwili z powodu problemu medycznego. Woodley wrócił do karty na drugą walkę z Paulem. Woodley przegrał latem przez niejednolitą decyzję.

Paul, noszący motyw brytyjskiej flagi, drażnił się z Furym, gdy wszedł na ring.

„Hej Tommy, powinnaś tu być, ale oglądanie tego w telewizji jest niesamowite” – mówi zabawna wiadomość na sukience.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Nie jest jasne, czy Paul-Fury nastąpi teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *