Jalen Carter z drużyny Eagles kreatywnie gra przeciwko Spike’owi z YouTube – NBC Sports Philadelphia

KANSAS CITY, Missouri — Jalen Carter był blisko. Bardzo blisko.

Tuż przed przerwą w poniedziałkowy wieczór Patrick Mahomes uderzył piłką tak, że na dwie sekundy przed końcem zatrzymał zegar, dzięki czemu Harrison Butker mógł kopnąć do kosza z gry z 43 jardów i zwiększyć prowadzenie.

Jednak debiutant Jalen Carter wskoczył między nogi środkowego Creeda Humphreya i prawie popełnił coś, co byłoby szalonym przechwytem w ostatecznym zwycięstwie drużyny Eagles 21-17 na stadionie Arrowhead.

Przechwyt w tej akcji mógł pozbawić Chiefs trzech punktów. Po meczu kilku kolegów z drużyny Cartera stwierdziło, że nigdy wcześniej nie widzieli takiej próby.

Skąd więc Carter wziął pomysł na tę sztukę?

„Oglądałem to na YouTube i kilku licealistów wypróbowało to i naprawdę im się spodobało” – powiedział Carter. „Próbowałem i nie udało mi się go złapać”.

Oto klip z YouTube, do którego prawdopodobnie nawiązuje Carter:

22-letni Carter powiedział, że żaden z jego kolegów z drużyny nie wiedział, że będzie próbował dokończyć grę.

„Nie” – powiedział Carter. „Wiedziałem, że to podkręcają, więc po prostu spróbowałem”.

Koledzy z drużyny Cartera nie wiedzieli, że tego spróbuje, ale wszyscy widzieli, jak to robił.

„O tak” – Josh Sweet powiedział przez śmiech. „Pomyślałem: «Bracie, co ty robisz?» Bracie, ja nigdy… gdyby to złapał… Czy to by się liczyło? Czy to by się liczyło? Tak, prawda? Zapytałem: „Co robisz?” Zanurkował przez nogi centrum.

W poniedziałkowy wieczór Carter miał stosunkowo spokojny mecz z trzema połączonymi odbiorami. Jednak przez całą noc wywierał dobrą presję i w tym sezonie ma na swoim koncie 4 worki i 5 wślizgów za porażki.

Zespół Eagles z numerem 9 ma za sobą wspaniały debiutancki sezon i gdyby udało mu się zagrać w tym meczu, legenda nadal rosłaby. Jeśli zastanawiacie się, Carter nie miał żadnej przerwy w swojej karierze uniwersyteckiej w Gruzji.

READ  Daniel Snyder zmierzy się z pytaniami Komisji Izby Reprezentantów pod przysięgą w czwartek

Jednak w poniedziałkowy wieczór był bardzo blisko zdobycia jednego z nich dzięki grze, która mogła trafić do NFL.

„Tak, widziałem to” – powiedział Hasson Reddick. „Świeżak, młody, pełen energii, wychodzi na boisko i czuje się jak szalony. To szaleństwo. Prawie wydawało się, że mu się to udało. To właśnie jest w tym szalone. On też był świetny przez cały rok. Wchodząc w ten rok, będzie będzie bardzo pomocny w środku.” Liczę na to, że będzie kontynuował tendencję wzrostową w obecnym sezonie.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *