James Gunn o własnych i przyszłych pytaniach Guardians Holiday

Gan rozmawia ze swoimi współpracownikami.

James Gunn (z Chrisem Prattem i Dave’em Bautistą) na planie Świąteczna oferta specjalna Strażników.
obrazek: studia Marvela

To dobrze, że James Gunn właśnie wydał świąteczny dodatek, ponieważ jest obecnie świecącą gwiazdą w sercu uniwersum filmów o superbohaterach. Nie tylko Gann został właśnie zwolniony Świąteczna oferta specjalna Strażników Galaktyki przed przyszłym rokiem Strażnicy Galaktyki vol. 3ale to też nowość Współprzewodniczący DC Filmsaktualnie pracuje Jak konkurujesz z Marvelem we wszystkich mediach.

Jeśli interesują Cię takie rzeczy –A jeśli to czytasz, Może takTwitter Gunn jest koniecznością. Jest jednym z bardzo, bardzo małej garstki solidnych twórców maniaków, wciąż aktywnie zaangażowanych w platformę.i I w miniony weekend Gunn był w pełni sił, odpowiadając fanom palące pytania dotyczące The Guardians, a nawet wywołujące większe uogólnienia na temat przyszłości DC.

zaczynając od StrażnicyGunn zrobił wszystko, co w jego mocy, aby wyjaśnić jedno z największych pytań dotyczących prywatności, a mianowicie kiedy i jak Strażnicy Galaktyki kupili Knowhere, ogromną Niebiańską Czaszkę, w którejKolekcjoner mieszkał w pierwszym filmie. Chociaż Strażnicy są czasami bohaterami, pracują jako najemnicy i przynoszą sporo pieniędzy. Gan napisał na Twitterze. „Po tym, jak Thanos zaatakował Knowhere, kupili go od Kolekcjonera. Była to spalona skorupa i odbudowali ją.” W Knowhere widzimy, że Strażnicy przyjaźnią się teraz z Cosmo, psem, którego krótko widziano w ZbieraczuPierwotnie Strażnicy. Gunn potwierdził Kosmos byłNie wyszedł, Strażnicy spotkali się na tej planecie.

Jeśli chodzi o rozkłady między święto specjalne I ostatni występ Strażników w Thor: Miłość i grzmotGunn był mniej klarowny. „Nie jestem pewien, jak to działa na osi czasu (te rzeczy nie są omawiane), ale moim zdaniem byli z Thorem tylko przez kilka tygodni” Powiedział. Było jednak jasne, dlaczego Peter Quill był mniej dobry Bardziej przyziemnie niż w innych miejscach. „Ponieważ kiedy mamy 8 lat, dużo przetwarzamy traumę, dużo inaczej niż gdy mamy 38 lat”. Gan napisał na Twitterze.

Wydaje się również, że jest wiele, wiele pytań dotyczących nowego Groota, którego Gunn nazwał „Swole Groot”. Jego zdaniem to nie ten sam Groot, którego widzieliśmy w pierwszym filmie, który z miłością poświęcił się dla dobra swojego zespołu. Nowe życie i doświadczenia wyjaśniają, dlaczego jego ciało rozwinęło się inaczej. „Myślę, że w filmach jest szczery” Gan napisał na Twitterze. „Ponieważ Baby Groot był naprawdę niemowlęciem bez wiedzy OG Groota. Ale teraz, gdy ciało Groota rozwinęło się inaczej, jest to jeszcze bardziej oczywiste.”

W odpowiedzi na pytania dotyczące praktyczności programu specjalnego, Gunn potwierdził, co było, a co nie było prawdziwe, jeśli chodzi o lokalizacje filmowania. „Knowhere był głównie praktyczny z kilkoma odcinkami, a statek kosmiczny (i Hollywood Blvd) był w całości praktyczny” Powiedział.

Po prostu rój Marvela Informacja. sPonieważ w karierze Gunna było tak dużo nowszych, jego otwarcie na temat przyszłości DC Film było mniej definitywne, ale nie mniej ekscytujące. DCU będzie podłączony do filmów i telewizji (i animacji), — powiedział Gannjakby kończąc mnóstwo tweetów, w których powiedział, że tam będzie Animacja 2D i 3Dktóry Niektóre anime są związane ze światem filmów i telewizji (podczas gdy inni nie)i Gry wideo przyszłości Będzie związany z większym DC Universe i oczekuje się, że w przyszłości napisze i wyreżyseruje niektóre projekty DC, i chociaż istnieje związek między filmami a komiksami, jest zaangażowany tylko w filmy.

Wreszcie, podczas gdy Gunn był szczery, że jest w Waszyngtonie dopiero od kilku tygodni i że plany są w toku, spekuluje, że Przynajmniej trochę wiadomości być poza tym A współprzewodniczący Peter Safran planował z dużym wyprzedzeniem na przyszły rok Comic Con w San Diego. Ale w międzyczasie musi skończyć i sprostać temu wyzwaniu Strażnicy Galaktyki vol. 3który nie tylko powiąże się z historią The Guardians, ale także historią Gunna i Marvela.

Jakie są tutaj główne dania na wynos? Cóż, śledź James Jean na Twitterze dla jednego. A po drugie, proszę, żeby wszyscy byli dla niego mili, żeby nie odszedł. Bo to niewiarygodne, że ktoś o takim wpływie jest tak dostępny dla każdego.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiaći Gwiezdne WojnyI Star Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiWszystko, co musisz wiedzieć o Jamesie Cameronie Awatar: Wodna droga.

READ  American Idol 2023: Kim jest Iam Tonji? Zwyciężył Iam Tongi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *