Jason Momoa w Talks to Star w roli złoczyńcy — The Hollywood Reporter

10. odsłona Universal’s szybcy i wściekli seria filmów akcji dostaje zastrzyk mięśni.

Jason Momoa jest w trakcie ostatecznych negocjacji, aby dołączyć do Vin Diesela i reszty gwiaździstego zespołu w tak zwanej Szybcy i Wściekli 10 jako tytuł roboczy. A podczas gdy szczegóły fabuły są tłumione, Aquaman Aktor mógłby być jednym z czarnych charakterów filmu. Universal nie miał komentarza.

Justin Lin, który powrócił do franczyzy w 2021 roku F9: szybka saga, wraca na fotel reżysera. Wieloletnie gwiazdy Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges i Sung Kang również powracają w 10. części. Charlize Theron, która po raz pierwszy pojawiła się w ósmym filmie, Los wściekłychi wrócił po F9, ma również wrócić.

Produkują Diesel i Lin.

Diesel chciał Dwayne’a Johnsona – który pojawił się w filmach od piątego do ósmego, a także w spinoffie Hobbs i Shaw – wrócić do franczyzy po pominięciu F9 i zabiegał o niego zarówno prywatnie, jak i publicznie, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Po listopadowym poście na Instagramie, w którym Diesel błagał o powrót byłej gwiazdy WWE, Johnson powiedział w grudniowym wywiadzie, że nie było „Bez szans” z tego, nazywając Diesel manipulatorem. Następnie rozpoczęto poszukiwania, aby znaleźć kogoś, kto mógłby wypełnić wymagany iloraz gwiazdy oraz siła mięśni. Jednak ponieważ scenariusz jest wciąż w toku, nie jest jasne, czy rola Momoa ma charakter protagonistyczny, czy antagonistyczny, a może nawet jedno i drugie.

W ostatnich latach Szybko filmy pozostały napompowane i istotne nie tylko dzięki zwiększeniu skali akrobacji, ale także dzięki wzmocnieniu arkusza połączeń przez Therona, Johnsona, Jasona Stathama i Johna Ceny, nawet wrzucając Helen Mirren do miksu.

Nie wiadomo, po kogo jeszcze wróci Szybko 10, który strzela tej wiosny. Universal ma obecnie plan filmowy na premierę 19 maja 2023 roku.

READ  Nagranie wideo o ucieczce Josha Hawleya z zamieszek w Kapitolu 6 stycznia wywołuje memy

Momoa owinięty strzelaniem Aquaman dalszy ciąg, Aquaman i Zaginione Królestwo, w zeszłym roku i ma Kraina Snu, epicka fantazja oparta na komiksie Winsora McCaya z początku XX wieku, ukaże się na Netflix jeszcze w tym roku.

Jest reprezentowany przez WME.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *