S&P 500, Gołąb na dobrej drodze do czterech tygodniowych przepisów

Akcje amerykańskie przygotowują się na czwarty tydzień z rzędu strat, ponieważ inwestorzy dzielą zyski.

Szewron

i

Gąsienica

I czekam na preferowaną miarę inflacji Rezerwy Federalnej.

Kontrakty terminowe na S&P 500 były chwiejne, spadając o 0,5%. Istnieje wskaźnik odniesienia dla akcji o dużej kapitalizacji Spadł o 1,6% w ciągu tygodnia, utrzymuje go na najdłuższej ścieżce strat od września 2020 r. Kontrakty terminowe Nasdaq-100 zorientowane na technologię spadły o 0,1%, a kontrakty na Dow Jones Industrial Average spadły o 0,6%. Przyszłość może być zmienna i nie zawsze jest wiarygodnym wskaźnikiem Tam lądują kody akcji Na otwarcie dzwonka.

Chevron jego oświadczenie Najbardziej dochodowy rok po 2014 roku Powiedział również, że zwiększy wydatki kapitałowe o 20% do 15 miliardów dolarów w tym roku. Akcje spadły o 1,6% w obrocie na wolnym rynku. Caterpillar spadł po tym, jak firma odnotowała wzrost kosztów, kompensując wzrost przychodów.

jabłko Akcje wzrosły o 4,1% po największej amerykańskiej spółce pod względem kapitalizacji rynkowej Zarejestrowane przychody i zysk. Akcje maklerskie

Rynki Robinhood,

Nie Zgłosił stratę w wysokości 423 mln USD na kwartał14% przed wprowadzeniem na rynek.

Inwestorzy amatorzy zaatakowali giełdę rok temu, kupując akcje pamiątek, takich jak GameStop i AMC Entertainment. Wielu pamięta to jako rewolucję przeciwko Wall Street, ale ostatecznie w większości ustawili kieszenie wielkich instytucji finansowych. Diane Roboin z WSJ wyjaśnia. Opis: Sebastian Vega

Prezes Jerome Powell dodał do oczekiwań banku centralnego Seria podwyżek stóp procentowych rozpocznie się w marcu Środa po posiedzeniu w sprawie polityki banku centralnego. Jego wypowiedzi zwiększyły rentowność krótkoterminowych obligacji rządowych, wzmocniły dolara i odnowiły Zawirowania na giełdzie Przyzwyczaił się do tego bodźca gotówkowego.

„Tanie pieniądze jest jak koc komfortu dla inwestorów i rynków”, powiedziała Jane Foley, starszy strateg forex w Rabobanku. „Nieuchronnie zaczynasz odzyskiwać część tych tanich pieniędzy i będziesz mieć większą zmienność na rynkach”.

ten

LÓD

Dolar, który podąża za dolarem w stosunku do innych głównych walut, wzrósł w piątek o 0,1%. Jest to wzrost o 1,8% w ciągu tygodnia, największy wzrost od czerwca.

Ceny rządowych papierów wartościowych spadły, a rentowności wzrosły. Zwrot z dwuletnich obligacji skarbowych wrażliwych na stopy procentowe wyniósł 1,190% do 1,216% w czwartek i 0,993% w ostatni weekend. Rentowności 10-letnich obligacji nie rosną szybko, a niektórzy analitycy spekulują, że podwyżka stóp procentowych banku centralnego może spowolnić wzrost gospodarczy. Wyniosły one w piątek 1,842%, w porównaniu z 1,747% tydzień temu.

Akcje są niestabilne pomimo solidnych stóp zwrotu.


Zdjęcie:

Allie Joseph / Associated Press

Akcje były aktywne pomimo kolejnej solidnej rundy zysków. Według FactSet, prawie jedna trzecia spółek z indeksu S&P 500 odnotowała wyniki za czwarty kwartał, a 78% z nich przewyższyło szacunki analityków dotyczące zysku na akcję.

W innych ruchach wolnorynkowych

Wiza

Zysk i sprzedaż wzrosły o 4,3% po pobiciu prognoz analityków.

Mondelez Międzynarodowy

Spadł 2,2%. Firma spożywcza powiedziała, że ​​nie jest wystarczająco dobra, aby pokryć wysokie ceny swoich przekąsek? Wzrost kosztów surowców i transportu.

Inwestorzy przeanalizują dane o wydatkach konsumentów z sektora handlu do ET o 20:30. Ekonomiści spodziewają się, że statystyki pokażą, że wydatki spadły w grudniu, ponieważ rosnący popyt na infekcje koronawirusem zmniejszył popyt. Również o 8:30 przewiduje się, że preferowany przez bank centralny poziom inflacji pokaże kontynuację presji cenowych, które skłoniły bank centralny do złagodzenia bodźca.

Napisz do Joe Wallace na [email protected]

Copyright © 2022 Dow Jones & Company, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

READ  Twitter usuwa tweeta Kanye Westa za naruszenie zasad Twittera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *