Jason Sudeikis rzekomo rzucił się pod samochód Olivii Wilde: Niania

Jason Sudeikis był tak zrozpaczony rozstaniem z Olivią Wilde, że rzekomo rzucił się pod jej samochód, aby powstrzymać ją przed wyjazdem, a była niania reżysera mówi „Nie martw się kochanie” w nowym, szokującym wywiadzie.

Niania, która twierdzi, że została zwolniona, mimo że źródło powiedziało Page Six, że zrezygnowała, mówi, że aktor „Ted Lasso” był zdenerwowany, gdy Wilde próbował odejść, by zobaczyć jej teraz chłopaka Harry’ego Stylesa z sałatką i „specjalnym sosem”.

Jason Sudeikis i Olivia Wilde
Była niania Jasona Sudeikisa i Olivii Wilde opowiedziała wszystko o rozpadzie poprzedniej pary w nowym wywiadzie.
Obrazy Getty

„W nocy, kiedy odeszła ze swoją mocą, Jason ścigał ją, nagrywał ją w domu” Powiedział Daily Mail. Mówiła: boję się ciebie, Jason, boję się ciebie. Powiedział: Jeśli boisz się mnie, dlaczego zostawiasz ze mną swoje dzieci?

„Wtedy Jason wysiadł i położył się pod jej samochodem, żeby nie wyjeżdżała. Wsiadłem do jej samochodu dla wsparcia, a on leżał pod jej samochodem, żeby nie wyjeżdżała”.

Niania powiedziała: „Wtedy Jason wysiadł i schował się pod jej samochód, żeby nie wyjeżdżała. Wsiadłam do jej samochodu, żeby wrócić, a on leżał pod jej samochodem, żeby nie wyjeżdżała”.

007 / mega

EKSKLUZYWNIE: Widziano, jak Olivia Wilde przenosi swój dobytek z domu, który dzieliła z Jasonem Sudeikisem i przyprowadza do domu Harry'ego Stylesa w Walentynki, Olivia (36) była romantycznie związana z 27-letnią brytyjską piosenkarką

Niania powiedziała: „Wtedy Jason wysiadł i schował się pod jej samochód, żeby nie wyjeżdżała. Wsiadłam do jej samochodu, żeby wrócić, a on leżał pod jej samochodem, żeby nie wyjeżdżała”.

007 / mega

Następna

„To mnie rozerwało i bałem się…

Niania twierdziła, że ​​38-letni Wilde wysiadł z samochodu i wrócił do domu, gdzie spotkał ją 47-letni Sudeikis.

– Powiedział, że robi to celowo, żeby spóźnić się na spotkanie z Harrym – stwierdziła niania. Jason powiedział mi: „Zrobiła tę sałatkę i zrobiła swój własny sos i wychodzi z sałatką na obiad z nią. [Harry]. „

READ  Casey Affleck prawdopodobnie nie weźmie udziału w ślubie Bena i Jennifer Lopez
Olivia Wilde i Harry's Styles
Niania dalej twierdziła, że ​​reżyser „Don’t Worry Baby” przygotował „specjalny sos sałatkowy” dla Harry’ego Stylesa, co romantycznie zrobił Sudeikis.
GC . zdjęcia

Najwyraźniej „specjalny sos sałatkowy”, który Wilde zrobił dla Sudeiki i ich dwójki dzieci, 8-letniego Otisa i 5-letniej Daisy, był kroplą, która przebiła wielbłąda dla ałunu „SNL”.

„Z tego wszystkiego powiedział:„ Zrobiłam jej specjalną sałatkę i zaniosłam ją do niego ”- wspomina.

Przedstawiciel Sudeikis nie odpowiedział od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Jason Sudeikis i Olivia Wilde stoją na ulicy
Źródło powiedziało Page Six, że Sudeikis był „smutny” w czasie rzekomego incydentu.
SL, Terma / TŁO

Nasze źródło dodaje, że aktor „Strasznych szefów” był „smutny” w czasie rzekomego incydentu.

Ałun „OC” jest publiczny Odmówiono opuszczenia Sudikis Dla 28-letniej byłej piosenkarki One Direction, którą poznała na planie „Don’t Worry Baby”, w którym wystąpiła Styles i którą wyreżyserował Wilde.

Jason Suddick całuje Amy
Była para podobno rozstali się w listopadzie 2020 r.
AFP przez Getty Images

„Wyobrażenie o idealnych koniach, które zostawiają Jasona dla Harry’ego, jest całkowicie nietrafne” – mówi Vanity Fair w swojej październikowej historii na okładce. „Nasz związek zakończył się na długo przed poznaniem Harry’ego.

„Jak każdy związek, który się kończy, nie kończy się z dnia na dzień”.

Byli, którzy zaręczyli się w 2013 roku, byli zaangażowani w wychowywanie dwójki dzieci podczas blokady, dopóki nie zdali sobie sprawy, że dynamika „nie jest już pomocna”.

„Możemy być lepszymi rodzicami jako przyjaciółmi, którzy mieszkają w różnych domach”, powiedział Wilde w publikacji, krytykując „fałszywe narracje i dramaty” otaczające rozbij je Odkąd pojawiła się wiadomość w listopadzie 2020 r.

Styles i Wilde po raz pierwszy połączyli się romantycznie w styczniu 2021 roku, po tym, jak byli Widziano go trzymającego się za ręce Na ślubie swojego przyjaciela Jeffa Azoffa w Montecito w Kalifornii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.