Jennifer Aniston opłakuje nagłą śmierć asystentki kamery The Morning Show

„We’ll Miss You”: Jennifer Aniston dzieli się emocjonalnym hołdem, gdy opłakuje nagłą śmierć asystenta kamery The Morning Show

  • 53-letnia aktorka oddała hołd asystentowi kamery Ericowi Gunnarowi Mortensen
  • Gunnar zginął w poniedziałek w wieku 39 lat w wypadku motocyklowym na autostradzie 74

Jennifer Aniston złożyła hołd asystentowi kamery The Morning Show, Ericowi Gunnarowi Mortensenowi, po tym, jak zmarł „nagle” w wyniku wypadku motocyklowego.

53-letnia aktorka zabrała się w czwartek do Instagram Stories, aby oddać hołd swojemu zmarłemu koledze, którego opisała jako „wykwalifikowanego i oddanego swojej pracy”.

Gunnar zginął w poniedziałek w wieku 39 lat w wypadku motocyklowym na autostradzie międzystanowej California nr 74, który jest badany przez California Highway Patrol.

Żałoba: Jennifer Aniston (na zdjęciu w styczniu 2020 r.) złożyła hołd asystentowi kamery The Morning Show, Ericowi Gunnarowi Mortensenowi, po tym, jak zmarł „nagle” w wyniku wypadku motocyklowego.

Został zabrany do Hemet Global Medical Center po wypadku i zmarł około godziny później o 19:47, według Departamentu Szeryfa Hrabstwa Riverside.

W czwartek na Instagramie Jennifer podzieliła się emocjonalnym hołdem dla Gunnara, którego opisała jako „jedno z jasnych świateł” na planie The Morning Show, gdzie gra Alexa Levy.

Napisała: „W zeszłym tygodniu nagle i tragicznie straciliśmy Gunnara Mortensena. Jedno z jasnych świateł w naszej kolekcji themorningshow.

Jako asystent fotografa był bardzo uzdolniony i oddany swojej pracy. Ku pamięci Gunnara powstała strona, która ma pomóc w zbieraniu funduszy dla jego żony Kelly i 2-letniego syna Larsa w tym trudnym czasie. Będziemy za tobą tęsknić, Gunnar.

Udostępniła również link do strony GoFundMe, aby zebrać pieniądze dla rodziny Gunnar, która zebrała już 128 805 dolarów (107800 funtów), pokonując cel w wysokości 20 000 dolarów (16 000 funtów) w ciągu zaledwie dwóch dni.

Strona pozyskiwania funduszy została stworzona przez Local 600, który reprezentuje profesjonalistów z branży fotograficznej, a Gunnar jest członkiem grupy od 13 lat, według różnorodny.

Opis na stronie brzmi: „Miejsc 600 opłakuje śmierć Gunnara Mortensena, asystenta kamery, który zmarł w poniedziałek 4 lipca w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku motocyklowym. Gunnar pozostawił swoją żonę Kelly i 2-letniego syna Larsa.

Ku pamięci Gunnara, Local 600 stworzył tę stronę GoFundMe, aby pomóc zebrać pieniądze dla jego rodziny w tym trudnym czasie. Zachęcamy do przekazywania darowizn, jeśli możesz.

Gunnar podobno zasiadał w Krajowym Zarządzie Międzynarodowej Gildii Operatorów Filmowych (ICG) od 2013 r., a od 2017 r. jest również współprzewodniczącym Komitetu Aktywnego Zaangażowania.

Rebecca Ryan, dyrektor krajowy ICG, pochwaliła go, mówiąc Variety: „Gunnar był najszczęśliwszy, gdy dzielił się historiami i zdjęciami swojej rodziny. We wszystkim znajdował radość i humor i pokazał nam, jak podążać za przewodnim światłem dobroci i śmiechu.

Wyszliśmy za wcześnie. Będziemy nieść jego ducha w jego imieniu.

Według strony IMBD Gunnara pracował jako asystent kamery przy takich projektach, jak Homecoming: A Film Beyoncé, teledysk Lorde Green Light Music Video, Yes Day i Hubie Halloween.

Od 2007 roku pracował nad 81 różnymi projektami po tym, jak zakochał się w kręceniu filmów, gdy zobaczył przejeżdżającą obok niego ciężarówkę z kamerą w filmie Biedronki z 1992 roku.

Gunnar był również członkiem założycielem Stowarzyszenia Techników Focus, które jest obecnie uznaną na całym świecie grupą, według IMDB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.