Jennifer Lawrence zagra w filmie „Zagadka morderstwa Apple”, A24

Apple Original Film, A24 i Jennifer Lawrence ponownie łączą siły przy nowym filmie fabularnym.

W trybie rywalizacji Apple otrzymuje pakiet zagadki morderstwa Żonydzięki któremu Lawrence stał się gwiazdą i producentem.

Do zespołu produkcyjnego Lawrence dołącza Justine Ciarrocci, jej partnerka przy banerze produkcyjnym duetu Excellent Cadaver, a także Jeremy O., nominowany do nagród Tony i Independent Spirit Award. Harrisa (Zola, Niewolnicza zabawa) i Josha Godfreya. Dwa ostatnie będą produkowane pod bb2 transparent.

Michael Breslin i Patrick Foley napisali scenariusz do projektu, który jest określany jako będący w fazie rozwoju. Brak dołączonego menedżera.

Szczegóły fabuły The Body Bag trzymane są w tajemnicy, ale opisuje się, że jest częściowo inspirowany filmem Prawdziwe gospodynie domowe Seria skupiająca się na telenoweli i przedstawieniach teatralnych przedstawianych przez zamożne kobiety z obszarów od Orange County przez Miami po Atlantę.

Żony Współproducentami będą Apple Studios i A24. Obie firmy, a także Lawrence, współpracowały już wcześniej przy dramacie z 2022 roku most.

Apple i A24 szybko stały się jednym z zaufanych partnerów miasta. Firmy produkujące na Wysoki i niski, dramat Spike’a Lee z Denzelem Washingtonem w roli głównej; Niedawno wydany Steve! (Martin) to dwuczęściowy dokument Wśród nich jest zdobywca Oscara Morgan Neville; Już niedługo zostanie pokazany czarny serial komediowy słoneczny W roli głównej Rashida Jones.

Breslin może być najbardziej znany ze swojej pracy teatralnej. Niedawno został wyreżyserowany Gatunki inwazyjne scenariusz: Maya Novi w Vineyard Theatre Jako dyrektor kreatywna Fake Friends with Foley jest finalistką nagrody Pulitzera Kołowrotek I Ta amerykańska żona Ze spektaklu Czwarta ściana.

Foley to nagrodzony nagrodą Obie aktor i pisarz, ostatnio widziany w The New Group Thomasa Bradshawa Mewa W Woodstock w Nowym Jorku. Kołowroteknapisany wspólnie z Breslinem, jest zdobywcą nagrody Obie w 2022 r. i finalistą nagrody Pulitzera w 2021 r. w dziedzinie dramatu.

READ  Tak, tak, ogłosić pierwsze amerykańskie koncerty od trzech lat

Lawrence ostatnio wystąpił w komedii z kategorią R Bez urazy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *