Jerry Jones: „Nie myślałem ani przez sekundę” o przyszłości Mike'a McCarthy'ego

Cowboys raz poszli i dotarli do play-offów. Trenerowi Mike’owi McCarthy’emu pozostał rok kontraktu.

W związku z dużą ilością rozmów na temat właściciela Jerry'ego Jonesa, który potencjalnie promuje McCarthy'ego na rzecz Billa Belichicka, reporterzy po meczu zapytali Jonesa o status McCarthy'ego.

„Nie myślałem o tym ani przez sekundę” – powiedział Jones za pośrednictwem Chariana Williamsa z PFT. „Cały mój proces myślowy polegał na tym, aby przygotować się na mecz play-off w przyszłym tygodniu. Jestem zdumiony, że znajduję się tu, gdzie teraz jesteśmy”.

Jones dodał, że był zaskoczony wynikiem. Nigdy się tego nie spodziewał.

Wszyscy będziemy obserwować, co będzie dalej. McCarthy skompilował trzy sezony 12-5. Jednak nie udało mu się jeszcze dotrzeć do mistrzostw NFC, a passa sięga 1995 roku.

Niektórzy uważają, że następcą McCarthy'ego będzie koordynator obrony Dan Quinn. Po oddaniu 48 punktów przeciwko Packersom Quinn również może nie zostać w drużynie.

Wszystko sprowadza się do Belichicka. On i Jones mają świetne relacje. Belichick był zachwycony pracą, jaką Jerry i Stephen Jones włożyli w zbudowanie wspaniałego zespołu.

Bill Parcells zasłynął z powiedzenia, że ​​jeśli chcą, żebyś ugotował posiłek, powinni pozwolić ci zrobić zakupy spożywcze. Dallas ma w pełni wyposażoną kuchnię, a Belichick jest emerilem NFL.

To ma sens, żeby tak się nie stało. Jeśli tak się stanie, może to być zła wiadomość dla reszty ligi.

READ  Knight, „słabszy” zespół USA prowadzi Kanadę do światowego złota w hokeju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *