Jets rozpoczną Zach Wilson wystawiający Tima Boyle’a na ławkę rezerwowych przeciwko Dolphins

Napisane przez Dianę Rossini, Zacha Rosenblatta i Larry’ego Holdera

New York Jets (4-6) usiądą na ławce rozgrywającego Zacha Wilsona i poprowadzą Tima Boyle’a do przodu, powiedział w poniedziałek trener Robert Saleh. Oto, co musisz wiedzieć:

Jets ponownie na ławce Wilsona

To już trzeci raz, kiedy Jets wystawiają Wilsona na ławkę rezerwowych – i prawie na pewno będzie to ostatni.

Nigdy nie planowaliśmy grać z Wilsonem w tym roku. Jets mieli nadzieję spędzić ten rok na uczeniu się od Aarona Rodgersa. Plany uległy zmianie, gdy Rodgers zerwał ścięgno Achillesa w pierwszym tygodniu, a decyzja Jets o niepodpisywaniu kontraktu z kolejnym weteranem rozgrywającego ze względu na tę kontuzję okazała się kosztowna.

Nawet gdy Jets zdołali ukraść kilka zdenerwowanych zwycięstw przeciwko Bills w pierwszym tygodniu i Eagles w tygodniu 6, z każdym tygodniem wydawało się, że stan Wilsona jest coraz gorszy, co zakończyło się fatalnym występem przeciwko Bills, w wyniku którego przesunięto go na ławkę rezerwowych na korzyść Boyle’a. Według TruMedia Wilson zajmuje 37. miejsce na 38 kwalifikujących się rozgrywających (co najmniej 100 biegaczy) – wyprzedzając jedynie Tommy’ego DeVito z New York Giants – w przeliczeniu na biegacza według EPA.

Teraz Jets zdegradują go do pozycji trzeciego rozgrywającego za Boylem i będą trenować rozgrywającego Siemiana, co zrobili w zeszłym roku z Mikiem Whitem i Joe Flacco. – Zach Rosenblatt, autor tekstów personelu Jets

Wilson był najgorszy, dosłownie

Pewnie nie jest to dla nikogo zaskoczeniem, ale Wilson był dosłownie najgorszym rozgrywającym, statystycznie rzecz biorąc, ostatnich trzech lat.

Oto jego zaawansowane statystyki od 2021 r., odkąd dołączył do ligi (za pośrednictwem TruMedia):

  • Oczekiwane punkty dodane na biegacza: -0,19 (35 z 36 kwalifikujących się QB)
  • Razem QB EPA: -229,2 (36. miejsce)
  • Ocena zaliczająca: 71,9 (36)
  • Procent ukończenia: 56,6 (36)
  • Procent konwersji od trzeciej w dół: 26,8 (36.)
READ  Kariera trenera K trwa, gdy Duke dołącza do Villanova w Final Four

Jej stawki na 2023 r. nie dają lepszego obrazu:

  • EPA na zwrot: -0,24 (32. z 32 kwalifikujących się QB)
  • Razem QB EPA: -103,9 (32. miejsce)
  • Ocena przechodnia: 73,8 (30)
  • Procent ukończenia: 59,2 (32)
  • Procent konwersji od trzeciej w dół: 24,5 (32)

Wszyscy wiemy, że Jets mieli nadzieję, że nie będą ponownie zatrudniać Wilsona, wymieniając się za Rodgersa poza sezonem. Teraz raczej już tego nie zrobią. — Larry Holder, starszy pisarz NFL

Czego można się spodziewać po Boyle’u

Boyle nie może pochwalić się dobrymi statystykami (trzy przyłożenia i sześć przechwytów jako starter w NFL), ale jego największymi umiejętnościami jest szybka motywacja i zdecydowanie, czyli podstawowe cechy rozgrywającego grającego za prowizoryczną linią ofensywną Jets. Oczekuje się, że w przyszłym tygodniu Jets rozpoczną ósmą inną linię ofensywną w 11 meczach.

Według TruMedia Boyle osiągał średnio 2,38 sekundy na rzuty przeciwko Bills, co byłoby jedną z najszybszych średnich spośród wszystkich rozgrywających NFL w tym sezonie.

„Najważniejszą rzeczą, która się wyróżniała, była jego pewność siebie w grupie” – powiedział w poniedziałek Tyler Conklin. „Naprawdę dobrze prowadził grupę. Decyduje o wypuszczeniu piłki z rąk. Te dwie rzeczy utknęły w miejscu.” -Rosenblatta

Dramatyczna historia

Podczas niedzielnego posiedzenia Wilson trafiał na odległość 81 jardów 7 z 15 oraz miał jedno przyłożenie i jeden przechwyt. Jego ocena zdawalności wynosi 57,9.

Boyle w swojej karierze spędził czas w drużynach Green Bay Packers, Detroit Lions i Chicago Bears i wykonał 60,8 procent swoich podań na 607 jardów, trzy przyłożenia i dziewięć przechwytów.

Co oni mówią

„Zajmiemy się tym poza sezonem, chłopaki” – powiedział Saleh – zapytany o przyszłość Wilsona w Jets. „Teraz naprawdę chodzi o Miami”.

Saleh odpowiedział także „nie” na pytanie, czy z perspektywy czasu Jets powinni mieć bardziej sprawdzonego rozgrywającego nr 2 niż Wilson.

READ  Mistrzostwa Jordan Ball’s Warriors ugruntowały jego koszykarskie dziedzictwo – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Uważamy, że Zach jest niesamowicie utalentowany i czuł, że dostanie szansę, aby usiąść za Aaronem i po prostu się uczyć” – powiedział Saleh. „Z empatią lub współczuciem, jeśli spojrzeć na Zacha, nigdy nie miał okazji oglądać kogoś grającego na tej pozycji. … To była jego szansa z Aaronem i czterema meczami w wyjściowym składzie. Nigdy nie musiał siedzieć bezczynnie, trawić to i mieć ten rok, w którym bardzo chciałbyś mu go dać.

Odnosząc się do procesu przedprojektowego w Nowym Jorku, który doprowadził do wyboru Wilsona, Saleh powiedział, że „ma swoje pomysły” i podzielił się nimi z dyrektorem generalnym Jets, Joe Douglasem, ale odmówił podania szczegółów na temat tych pomysłów.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Sarah Steer/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *