Modern Warfare 3 na razie pobiera znienawidzoną skórkę „Groot”.

Skórka Gai (Groot) stoi pośrodku czegoś, co przypomina tył helikoptera, z innym żołnierzem kręcącym się w tle.

zdjęcie: Activision

Kontrowersyjna skórka Call of Duty: Modern Warfare III Po tym terminie ma zostać wycofany Reakcja społeczeństwa na problemy wizualne Z kosmetykami do kupienia.

Czytaj więcej: Nowoczesna wojna III Gracze proszą o usunięcie skórki OP „Groot”.
On kupuje Nowoczesna wojna III: Amazonka | Najlepsza oferta | Przystanek gier

Wcześniej w tym miesiącu, Nowoczesna wojna III Gracze wyrazili frustrację w związku ze skórką, która została po raz pierwszy wprowadzona w 2022 roku Nowoczesna wojna II. Skórka Gaia, kosmetyk do odblokowania dla operatorki Nili „Nova” Brown, została nazwana „dosłownie niewidzialną” ze względu na jej kolory i tekstury, z których wszystkie wyglądają niesamowicie podobnie do chodzącego człowieka z drzewa Marvela (stąd przydomek „Groot”). Po tym, jak gracze błagali dewelopera Sledgehammer Games o usunięcie skórki z X (dawniej Twittera), Reddita i innych miejsc, studio odpowiedziało na telefon, ogłaszając podczas 19 listopada Reddit AMA Następna aktualizacja tymczasowo usunie kosmetyki.

„Modyfikacje skórek operatorów Gaia i Gaia Blackcell są w przygotowaniu Nowoczesna wojna III,”studio Powiedział W odpowiedzi na fana. „W przyszłej aktualizacji gry wyłączymy ten element, dopóki wspomniane zmiany nie zostaną udostępnione wszystkim graczom”.

Nie jest jasne, w jaki sposób Sledgehammer Games zamierza przerobić wygląd Groota (ani kiedy nastąpi „przyszła” aktualizacja), ale możemy śmiało założyć, że zespół sprawi, że będzie on bardziej widoczny w grze. Obecnie trudno jest rozpoznać osobę noszącą skórkę podczas zapałki ze względu na jej brązową, zieloną i czerwoną paletę kolorów oraz półprzezroczyste końcówki przypominające gałęzie. Kolory i faktura Gai sprawiają, że szczególnie trudno jest ją dostrzec w najbardziej zamazanych i nudnych miejscach Nowoczesna wojna III Mapy, których jest wiele. Jako takie, jego istnienie doprowadziło do istnienia w nim wielu Towarzystwo nadało mu imię Jako „zepsuty” i „zapłać, aby wygrać”.

Kotaku Activision poprosiło o komentarz.

Czytaj więcej: Nowoczesna wojna III Mapy usunięte z powodu śmiercionośnych punktów odradzania
On kupuje Nowoczesna wojna III: Amazonka | Najlepsza oferta | Przystanek gier

Skóra Groota to nie jedyny problem Nowoczesna wojna III Gracze mają z grą. Obok kogo? Krótka kampania jest w większości do baniDzięki niej gra nabrała tempa Miejsca odrodzenia Otchłani (co jest określane jako „”Doły śmierci” i tymczasowo usunięty), a ludzie po raz kolejny debatują nad zaletami dobierania graczy w oparciu o umiejętności. Ziewam.

READ  Najlepszy czas na grę w Nier: Automata jest teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *