Johnny Depp „wciąż w szoku” z powodu zniesławienia wygranej Amber Heard

Johnny Depp powiedział w czwartek tłumowi wielbiących fanów w Wielkiej Brytanii, że „nadal jest w szoku” po wygraniu procesu o zniesławienie przeciwko Amber Heard – a nawet żartował na temat odciętego palca.

Był gwiazdą „Piratów z Karaibów” Zrobione na wideo Śmieje się, gdy dziesiątki fanów gratulowały mu zwycięstwa w tym tygodniu, gdy znokautował swojego rockowego przyjaciela Koncert Jeffa Becka w Newcastle.

„Dziękuję, wciąż jestem trochę w szoku” – ujawnił Depp fanowi uroczystości.

Gdy aktor pozował do zdjęć i autografów, żartował z małym chłopcem w tłumie, że stracił część palca w rzekomej walce z byłą żoną w Australii w 2015 roku.

„Ty masz pięć, ja mam cztery i siedem ósmych. Szalony” – powiedział Depp do chłopca.

Johnny Depp został sfotografowany, gdy opuszczał The Sage w Gateshead po swoim koncercie 2 czerwca.
Mega
Depp wita fanów poza sceną.
Depp wita fanów poza sceną.
Mega

głęboko Odcięty palec był wielokrotnie podnoszony Podczas przerażającego sześciotygodniowego procesu w Fairfax w stanie Wirginia, gwiazdor „Edward Nożycoręki” zeznał, że czubek jego palca został odcięty, gdy Heard rzekomo rzucił w niego butelką wódki.

„Dla tych, którzy pytają, Johnny naprawdę był najsłodszym facetem”, fan o imieniu Jay ćwierkanie Tuż po jej spotkaniu w czwartek z gwiazdą.

„Poświęcił swój czas na przemówienie i podziękował wszystkim i podpisał tak dużo, jak mógł, aby dać mu czas i przestrzeń, zwłaszcza poświęcając czas na podziękowanie małym dzieciom, które czekały i rozmawiały z nimi”.

Depp wymachuje pięścią w sali sądowej 27 maja.
Depp wymachuje pięścią w sali sądowej 27 maja.
POOL / AFP przez Getty Images
Amber Heard przed wydaniem wyroku w dniu 1 czerwca.
Amber Heard przed wydaniem wyroku w dniu 1 czerwca.
POOL / AFP przez Getty Images

Aktor był w Wielkiej Brytanii, odkąd ława przysięgłych zaczęła omawiać jego sprawę – i pozostał tam, kiedy zaczynał Wyrok zapadł w środę.

Jury przyznało Deppowi 10,4 miliona dolarów odszkodowania.

READ  Córka Ozzy'ego Osbourne'a Aimee ucieka z pożaru studia w Hollywood

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.