Jonah Hill nie będzie promować filmów z powodu ataków lękowych i zdrowia psychicznego

Jonasz Wzgórze Wysłał list otwarty, w którym zadeklarował, że nie będzie promował własnych filmów w dającej się przewidzieć przyszłości, aby kontynuować pracę nad swoim zdrowiem psychicznym. Najbliższe projekty Hilla obejmują nowy film dokumentalny, który wyreżyserował, zatytułowany „SpotzI komedia NetflixWy ludzie, który Hill napisał wspólnie z reżyserem Kenya Paris. Hill występuje w filmie Netflix u boku Eddiego Murphy’ego, Julii Louis-Dreyfus, Molly Gordon, Mike’a Eppsa, Nii Long i Davida Duchovny’ego.

„Podczas tej podróży odkrywania siebie w filmie zdałem sobie sprawę, że spędziłem prawie 20 lat cierpiąc na ataki lękowe, które nasiliły wystąpienia w mediach i wydarzenia publiczne” – napisał Hill o debiucie dokumentu „Sputz”. ”. na nadchodzących jesiennych festiwalach filmowych. W filmie Hill i jego terapeuta szczerze omawiają jego problemy ze zdrowiem psychicznym.

„Nie zobaczysz mnie promującego ten film ani żadnego z moich nadchodzących filmów, podczas gdy podejmę ten ważny krok, aby się chronić” – kontynuował Hill. „Gdybym zrobił się bardziej chory, chodząc tam i promując to, nie byłbym szczery ze sobą ani z filmem”.

Hill dodał: „Zazwyczaj wracam do takich listów lub fraz, ale rozumiem, że jestem jednym z nielicznych uprzywilejowanych, których stać na wakacje. Nie stracę pracy, pracując nad moim lękiem. , mam nadzieję, że ludzie w naturalny sposób będą mówić i działać konstruktywnie”.

Hill był w dużej mierze poza centrum uwagi w 2022 roku. Jego najnowszy film, Don’t Look Up on Netflix, Don’t Look At Me autorstwa Adama McKaya, został otwarty w kinach i na Netflix w grudniu zeszłego roku. Hill wyreżyserował drugi odcinek serialu HBO „Time to Win: The Rise of the Lakers”.

Przeczytaj poniżej pełny list otwarty Jonah Hilla, który został po raz pierwszy opublikowany przez Deadline.

Skończyłem reżyserować mój drugi film, dokument o mnie i mojej terapeutce, który ogólnie bada zdrowie psychiczne, zatytułowany „Stutz”. Głównym celem nakręcenia tego filmu jest udostępnienie terapii i narzędzi, których nauczyłeś się podczas terapii, szerokiej publiczności do prywatnego użytku poprzez zabawny film.

Dzięki tej podróży samopoznania w filmie zrozumiałem, że spędziłem prawie 20 lat cierpiąc na ataki lękowe, zaostrzone przez wystąpienia w mediach i wydarzenia publiczne.

Jestem bardzo wdzięczny, że film będzie miał swoją światową premierę na prestiżowym festiwalu filmowym tej jesieni i nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nim z widzami na całym świecie w nadziei, że pomoże tym, którzy mają problemy. Jednak nie zobaczysz mnie promującego ten film ani żadnego z moich nadchodzących filmów, podczas gdy podejmę ten ważny krok, aby się chronić. Gdybym zrobił się bardziej chory, wychodząc tam i promując to, nie byłbym szczery ze sobą ani z filmem.

Zwykle narzekam na takie litery lub zwroty, ale rozumiem, że należę do mniej uprzywilejowanej kategorii, której stać na wakacje. Pracując nad lękiem, nie stracę pracy. Dzięki temu przekazowi i Stutzowi mam nadzieję, że ludzie będą mogli rozmawiać i działać w tych sprawach. Aby mogli podjąć kroki, aby poczuć się lepiej i aby ludzie w ich życiu lepiej rozumieli ich problemy.

Mam nadzieję, że praca mówi sama za siebie i jestem wdzięczna moim współpracownikom, partnerom biznesowym i wszystkim, którzy ją czytają, za zrozumienie i wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.