Bed Bath and Beyond, Cisco, Bath and Body Works

Akcje zamknęły się niżej w środę Z Dow Jones Industrial Average (DJI) Spadł po raz pierwszy od sześciu dni handlowych, spadając o 171,69 punktów i zamykając się na poziomie 33980,32.

łóżko kąpiel za (BBBY): Według zgłoszenia regulacyjnego prezes GameStop Ryan Cohen sprzedaje cały swój udział w firmie. Projekty RC Cohen Posiada 11,8% udziałów w firmie i planuje sprzedać posiadłość w ciągu najbliższych 90 dni. Sprzedaż jest następstwem zgłoszenia RC Ventures na początku tego tygodnia, które ujawniło, że firma posiada 9,45 miliona akcji Bed Bath & Beyond, w tym opcje zakupu 1,67 miliona akcji. Jak dotąd w tym miesiącu ceny Bed Bath & Beyond wzrosły o ponad 300%.

Cisco (CSCO): Cisco pobiło górne i dolne linie w czwartym kwartale i opublikowało lepsze niż oczekiwano prognozy, co spowodowało wzrost cen akcji po godzinach pracy. Firma odnotowała przychody w wysokości 13,1 miliarda dolarów za czwarty kwartał przy zysku 83 centów. Dyrektor generalny Cisco, Chuck Robbins, zauważył w rachunku zysków i strat, że „całoroczne zamówienia na produkty i opóźnienia są na rekordowym poziomie i odzwierciedlają silny popyt, jaki nadal obserwujemy w odniesieniu do naszych innowacji i ogólnej wartości, jaką dostarczamy naszym klientom, ponieważ przyspieszają one cyfrową transformację. Eric powiedział Sobigerowi, starszy analityk ds. badań w JMP Securities, powiedział Yahoo Finance, że wyniki „sugerują, wraz z opiniami innych firm, że przynajmniej minęły najtrudniejsze okresy ograniczeń łańcucha dostaw”.

Prace kąpielowe i nad ciałem (bbwi): Akcje spadły w handlu po godzinach po tym, jak detalista obniżył prezentację zysków za rok. Bath & Body Works ogłosiło środki oszczędnościowe, w tym anulowanie 130 stanowisk, ponieważ firma radzi sobie „z trudnym środowiskiem i presją inflacyjną wpływającą na naszych klientów i naszą działalność”. W drugim kwartale zysk operacyjny wyniósł 241,8 mln USD, a sprzedaż netto 1,618 mld USD, o 5% mniej niż rok wcześniej.

READ  Ceny benzyny: „tajemnicza dopłata” w Kalifornii zwiększa ból przy dystrybutorze

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z najnowszymi trendami indeksów giełdowych dla Yahoo Finance

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze wiadomości giełdowe i dogłębną analizę, w tym wydarzenia, które poruszają akcje

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe od Yahoo Finance

Pobierz aplikację Yahoo Finance dla jabłko lub Android

Śledź Yahoo Finance na ŚwiergotA FacebookA InstagramA FlipboardA LinkedInA youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.