Justin Bieber ma pozytywny wynik testu Covit-19 i odkłada koncert w Las Vegas na lato

Justin Bieber ma pozytywny wynik testu Covit-19 i odkłada koncert w Las Vegas na lato


Justin Bieber uzyskał pozytywny wynik testu Govt-19.

27-latek powiedział, że dowiedział się o diagnozie w sobotę i że czuje się dobrze, powiedział przedstawiciel Baby Singera. DMZ.

Koncert Justina zaplanowany na dzisiaj w T-Mobile Arena w Las Vegas został przełożony na lato.

Justin Bieber uzyskał pozytywny wynik testu Govt-19 i przełożył swój koncert w Las Vegas na lato; Obraz lipiec 2021

Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska.

Oświadczenie z Twittera w sobotę ujawniło, że występ w Las Vegas został przełożony na 28 czerwca.

Oświadczenie mówi „Pozytywne wyniki COVID w rodzinie Justice Tour”, jednak diagnoza Justina nie została ujawniona.

Ze względu na pozytywne wyniki COVID w rodzinie Justice Tour, niestety będziemy musieli przełożyć niedzielną imprezę w Las Vegas. Justin był z pewnością bardzo rozczarowany, ale zdrowie i bezpieczeństwo jego załogi i fanów zawsze było jego najwyższym priorytetem. Początek trasy w San Diego okazał się ogromnym sukcesem, a Justin jest podekscytowany możliwością zaprezentowania tego spektakularnego show swoim fanom w Las Vegas.

Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska.

Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska.

Przełożony termin w Las Vegas to wtorek, 28 czerwca. Bilety na oryginalne wydarzenie będą respektowane. Pieniądze można wypłacić w miejscu zakupu”.

READ  Dzienne lokalne przypadki COVID w Chinach są trzy razy wyższe

Justin rozpoczął swoją trasę po Justice World w San Diego w piątek.

Po raz pierwszy ogłosił 52-dniową trasę po Ameryce Północnej w listopadzie 2021 roku.

Poza Ameryką Północną koncertuje na pięciu kontynentach, podróżując do ponad 20 krajów i grając na ponad 90 koncertach od maja 2022 do marca 2023 roku.

Justin ma zagrać w Anglii od 8 do 26 lutego 2023 roku w Glasgow, Aberdeen, Londynie, Birmingham, Manchesterze i Sheffield.

Wróć!  Justin rozpoczął swoją trasę po Justice World w San Diego w piątek

Wróć! Justin rozpoczął swoją trasę po Justice World w San Diego w piątek

Justice World Tour to pierwsza światowa trasa piosenkarki od 2017 roku i zapowiada się na świętowanie fanów gwiazdy po tym, jak koncerty zostały początkowo odrzucone z powodu infekcji wirusem koronowym.

Trasa została nazwana na cześć najnowszego przeboju Justina, albumu Justin, który został wydany w marcu i zadebiutował jako najbardziej uproszczony album w 117 krajach i wygenerował takie hity jak Evan and the Beaches.

Duet Biebera z The Kid LAROI, Stay, został wydany w lipcu i stał się najszybszym hitem, jaki kiedykolwiek dotarł do miliarda streamów na Spotify.

Gwiazda popu, która przez trzy lata wyemitowała swój pierwszy pełny program na żywo w Los Angeles w Sylwestra 2020, wyraziła chęć ponownego połączenia się z Internetem ze swoimi fanami na całym świecie.

„Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć najlepszy program, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z fanami na całym świecie. Do zobaczenia wkrótce – powiedział Justin.

Sorry Justice World Tour 2017 to pierwsza światowa trasa piosenkarki i zapowiada się na świętowanie dla fanów gwiazdy po tym, jak koncerty zostały początkowo odrzucone z powodu infekcji wirusem koronowym;  Zdjęcie z pokazu w San Diego w piątek

Sorry Justice World Tour 2017 to pierwsza światowa trasa piosenkarki i zapowiada się na świętowanie dla fanów gwiazdy po tym, jak koncerty zostały początkowo odrzucone z powodu infekcji wirusem koronowym; Zdjęcie z pokazu w San Diego w piątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *