Kanye West udostępnia zdjęcie Kim Kardashian i spotyka się z Petem Davidsonem w nowym poście walentynkowym

W swoim pierwszym walentynkowym poście Kanye West udostępnił zdjęcie Kim Kardashian i Pete’a Davidsona na randce.

Raper, który niedawno zmienił nazwisko na Ye i był żonaty z gwiazdą reality show Kardashianem przez sześć lat, aż do ich rozstania w zeszłym roku, napisał: „Nie mam nic przeciwko Kim, kocham moją rodzinę, więc przestań tę powieść, ja” nie rezygnuję z mojej rodziny.” …”

dzielić się Zdjęcie z codzienna poczta stronie internetowej Kardashian i jej nowy chłopak, komik i aktor Davidson, na randce, West dodał: „Kupiłem wcześniej ten płaszcz dla Kim. SNL Myślałem, że to szczególnie wyjątkowe…

„Wierzyłam, że wrócimy do siebie i nie miałam nic przeciwko temu codzienna poczta Kocham wszystkich w mediach i życzę szczęścia na świecie…”

Kontynuował: „Rozmawiam bezpośrednio z mediami w taki sam sposób, w jaki piłkarz zwraca się do sędziów. Świat jest naszym boiskiem, tak jak boisko do koszykówki i sąd opinii publicznej…

„Mamy relacje publiczne, ponieważ jesteśmy osobami publicznymi, więc dla opinii publicznej i prasy czasami ludzie nazywają mnie szaloną, ale bycie zakochanym oznacza szaleństwo za czymś, a ja szaleję za szczęśliwymi walentynkami”.

West, którego związek z aktorką Julią Fox jest podobno na skałach, ogłosił w zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych, że chce ponownie połączyć swoją rodzinę i gwiazdę reality show.

Kardashian i West mają razem czwórkę dzieci: North, Saint, Chicago i Psalmist.

W zeszłym tygodniu Kardashian została pochwalona za wyjaśnienie, dlaczego opuszcza Zachód.

„Przez długi czas robiłam to, co uszczęśliwiało innych”, powiedziała, dodając: „Myślę, że w ciągu ostatnich kilku lat zdecydowałam się uszczęśliwić – i to jest naprawdę dobre”.

Na Super Bowl, który odbył się w ten weekend, West został wygwizdany przez tysiące widzów.

Kiedy muzyk pojawił się na dużym ekranie ze swojego miejsca na meczu pomiędzy Cincinnati Bengals a Los Angeles Rams, publiczność zaczęła go wygwizdywać.

READ  Ariana Grande prosi fanów, aby w związku z premierą albumu „Eternal Sunshine” przestali wysyłać nienawiść do ludzi w jej życiu

Uczestniczył w meczu na stadionie SoFi w Los Angeles ze swoimi córkami North i St.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *