Kanye West wyrzuca telefon kobiety po tym, jak odmówiła zaprzestania filmowania go

W rezultacie raper jest podobno badany pod kątem pobicia.

Kanye West w garnku z gorącą wodą po tym, jak został sfilmowany, jak wyrywa i wyrywa kobiecie telefon.

Podobno raper, obecnie znany jako Ye, opuszczał mecz koszykówki swojej córki North, kiedy zatrzymał się, by stawić czoła tłumowi paparazzi. a Wideo z części spotkania stało się wirusowe Krążył w Internecie, pokazując, jak West zatrzymuje swojego mercedesa, aby pokłócić się z jednym konkretnym mężczyzną.

Żąda prywatności, ale kamerzysta przypomina mu, że są w miejscu publicznym. West zwraca uwagę, że powinien być poza zasięgiem, kiedy jest ze swoimi dziećmi, a facet sugeruje, żeby w takim razie spotkał się z nimi w domu.

„Nazywa się to prawami człowieka” – zapewnił West jego nowa żonaI Bianka sensorycznaSiedział spokojnie na miejscu pasażera.

Powiązany: Rodzina nowej żony Kanye Westa przerywa milczenie po ślubie

Kolejny segment przecina pierwszy, choć ostateczna kolejność wydarzeń jest niejasna. W drugim filmie podchodzi do bocznej szyby samochodu, który wydaje się jechać za nim, gdy kierowca niepotrzebnie trzyma swój telefon blisko twarzy podczas filmowania go. Po tym, jak broni się, przypominając mu, że jest celebrytą, wyrywa jej telefon z rąk i rzuca go na drogę, zanim wraca do swojego samochodu. Czy kobieta jest także członkiem grupy paparazzi, czy po prostu kimś, kto spotkał się z zabytkami Zachodu, dopiero się okaże.

Dla mnie TMZOrgany ścigania zostały wezwane na miejsce zdarzenia około godziny 16:30, ale nie jest jasne, kiedy faktycznie doszło do bójki, ani nawet kiedy doszło do bójki. Publikacja informuje również, że źródła policyjne potwierdziły im, że West jest teraz podejrzanym w dochodzeniu w sprawie pobicia z Departamentu Szeryfa Hrabstwa Ventura.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *