Kate Middleton „może nigdy nie powrócić” do dawnej roli królewskiej po leczeniu raka: raport

Z nowego raportu wynika, że ​​walka Kate Middleton z rakiem może nie tylko na dłużej ukryć ją przed opinią publiczną, ale potencjalnie zachwiać jej rolą w rodzinie królewskiej.

Od czasu ujawnienia światu diagnozy raka w marcu księżna Walii pozostawała poza zasięgiem opinii publicznej.

I wygląda na to, że „może nigdy nie powrócić do roli, w jakiej ludzie ją wcześniej widzieli” – według źródła Powiedział „Us Weekly”..

Z raportu wynika, że ​​walka Kate Middleton z rakiem prawdopodobnie zachwieje jej rolą w rodzinie królewskiej. Obrazy Getty’ego

Źródło dodało, że matka trójki dzieci „ponownie ocenia, na co będzie ją stać, kiedy wróci” po przejściu chemioterapii zapobiegawczej w związku z nieujawnioną diagnozą raka.

Komentator królewski Richard Fitzwilliams zauważył w innym miejscu, że kiedy księżna Katarzyna wróci do swoich obowiązków, „tak się stanie [based] „Na podstawie porady lekarskiej i będzie bardzo starannie wyważone.”

„The Post” zwrócił się do Pałacu Kensington z prośbą o komentarz.

Raport pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak źródło podało, że 42-letni Middleton może nie pojawiać się publicznie jako członek rodziny królewskiej przez resztę roku.

„Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi wiedzieć, co robią wszyscy dyrektorzy, z dużym wyprzedzeniem. Powiedziano mi, że dziennik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane. Może nie pojawiać się publicznie przez resztę roku – powiedział królewski informator. Codzienny potwór W zeszłym miesiącu.

Od czasu ujawnienia światu diagnozy raka w marcu księżna Walii pozostawała poza zasięgiem opinii publicznej. AP

Źródło podało: „Nie wykluczam wysłania kolejnej wiadomości wideo w celu poinformowania kraju o jego stanie zdrowia”. „Okazało się, że jest to bardzo skuteczny sposób na trzymanie na dystans zwolenników teorii spiskowych”.

W nagranym wcześniej filmie z 22 marca księżniczka powiedziała, że ​​lekarze odkryli, że ma raka podczas planowanej w styczniu operacji jamy brzusznej.

Przyjaciel rodziny księżniczki powiedział niedawno, że w ostatnich tygodniach „przeszła trudny etap” leczenia raka. AFP za pośrednictwem Getty Images

Wskazała również, że jest obecnie na wczesnym etapie „przebiegu chemioterapii zapobiegawczej”.

READ  Płacząca Sharon Osbourne ujawnia, że ​​​​Ozzy ma wirusa COVID, a Flying Home będzie z nim

Pomimo spekulacji przyjaciel rodziny księżnej powiedział niedawno, że w ostatnich tygodniach „przeszła trudny etap” leczenia raka i czuje się znacznie lepiej.

Wygląda na to, że czas spędzony poza zasięgiem opinii publicznej był dla niej korzystny, ponieważ według doniesień przeszła chemioterapię zapobiegawczą, która zakończyła się sukcesem.

Przyjaciel rodziny królewskiej powiedział: „Odczułem ogromną ulgę, że ona toleruje leki i faktycznie czuje się znacznie lepiej”. Powiedział Vanity Fair.

Raport pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak źródło podało, że 42-letni Middleton może nie pojawiać się publicznie jako członek rodziny królewskiej przez resztę roku. Obrazy Getty’ego

„To był oczywiście bardzo trudny i pełen zmartwień czas. Wszyscy zgromadzili się wokół niej – William, jej rodzice, siostra i brat”.

Ze swojej strony jej mąż, książę William, według doniesień korzysta z nowego „wewnętrznego kręgu”, który pomoże mu przetrwać ten trudny okres.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *