Kenny Chesney „rozbity” przez śmierć fana po koncercie w Denver

Gwiazda muzyki country Kenny Chesney powiedział, że został „złamany” po tym, jak fan zmarł spadając ze schodów ruchomych po jego koncercie w Empower Field na Mile High Stadium w Denver w Kolorado.

Kobieta, której tożsamość nie została jeszcze ujawniona, wpadła na korytarz tuż przed 23:00 podczas ostatniego przystanku Chesneya w sobotnim tournee „Tu i teraz”. Odległość kropel jest w tej chwili nieznana.

Departament Policji w Denver potwierdził The Post, że incydent był badany jako przypadkowa śmierć.

„Byłem załamany, gdy dowiedziałem się, że ktoś zaginął po naszym koncercie” – powiedział autor piosenek, American Kids. Poczta w Denver w obecnej sytuacji. „Wczoraj było tak wiele radości, tak wiele serc napłynęło od mieszkańców Denver – a słuchanie tego jest bolesne”.

„Życie jest cenne. Dzielenie się muzyką łączy nas, a ta miłość, którą dzielimy, sprawia, że ​​jesteśmy o wiele bardziej. Dla kobiety, która przyszła podzielić się tą miłością, nie ma słów. Z powodu utraty jej przyjaciół i rodziny jest mi tak smutno dla nich i dla nich”.

Kenny Chesney powiedział, że był „rozbity” po śmierci fana po jego koncercie w Denver.
Obrazy Getty
Kobieta umiera po upadku z ruchomych schodów po koncercie Kenny'ego Chesneya w Empower Field w Mile High w Denver w stanie Colo.
Kobieta zmarła po upadku z ruchomych schodów po koncercie Kenny’ego Chesneya w Empower Field w Mile High w Denver w Kolorado.
AP

Departament Policji w Denver powiedział The Post, że biuro lekarza sądowego ujawni tożsamość kobiety.

W sobotę policja w Denver napisała na Twitterze, że „prowadzą zewnętrzne dochodzenie w sprawie śmierci” w Empower Field.

„Była dorosłym gościem w Empower Field w Mile High, siedząc na poręczy schodów ruchomych, wpadła na korytarz poniżej i zmarła z powodu obrażeń” Powiedział w tweecie.

„O ile rozumiem, nic z tego nie było, to był po prostu przypadkowy upadek, nie sądzę, by ktokolwiek to popchnął lub coś w tym rodzaju”, powiedział rzecznik policji Nate Magee.

Empower Field w Mile High, gdzie zaprezentowano Chesney, wydał oświadczenie Na Twitterze po tragedii.

„Wyrażamy nasze najgłębsze kondolencje bliskim kobiety zaangażowanej w tragiczny incydent, który miał miejsce pod koniec sobotniego koncertu galowego w Empower Field w Mile High” – czytamy w oświadczeniu.

„Nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo naszych gości, a firma zarządzająca stadionem jest w kontakcie z policją w Denver, która bada tę niefortunną sytuację”.

Wypadek zdarzył się zaledwie kilka tygodni temu Wentylator spadł z windy na jego śmierć Po pokazie otwierającym The Weeknd Tour w Filadelfii 14 lipca.

Właściciel imprezy doznał urazu głowy po upadku z około 40 stóp na Lincoln Financial Field, potwierdził filadelfijski wydział policji.

Po śledztwie policja poinformowała, że ​​upadek mężczyzny wydawał się być przypadkowy.

READ  Animacja „Władca Pierścieni” otrzymuje datę premiery od Warner Bros.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.