Kevin Costner oficjalnie nie powróci do „Yellowstone”

To już oficjalne – Kevin Costner nie powróci do „Yellowstone”.

Władzę przejął 69-letni zdobywca Oscara Na Instagramie w czwartek, aby przekazać tę wiadomość fanom po wielu spekulacjach przed drugą połową piątego sezonu serialu.

Costner ujawnił, że skupił się na produkcji Jego western „Horizon: An American Epic” W filmie udostępnionym 1,5 milionom obserwujących na platformie.

Kevin Costner powiedział swoim fanom, że oficjalnie nie wróci do „Yellowstone”. Kevin Lynch dla Paramount Network

„Chcę się z tobą skontaktować i powiedzieć to po długim, półtora roku pracy nad Horizonem i robienia wszystkiego, co potrzebne” – powiedział w nagraniu.

„Myślę o Yellowstone, tym ukochanym serialu, który kocham i który, jak wiem, kochasz. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie będę mógł kontynuować serialu ani w piątym sezonie, ani w przyszłości.

Hitowy serial Paramount, który niedawno wszedł do produkcji w drugiej połowie piątego i ostatniego sezonu, „był czymś, co naprawdę mnie zmieniło” – powiedział Costner.

„Uwielbiałem to i wiem, że ci się podobało. Chciałem ci tylko powiedzieć, że nie wrócę”. Uwielbiam relacje, które udało mi się zbudować. I do zobaczenia w kinie.”

„The Post” zwrócił się do Paramount z prośbą o komentarz.

Costner grał rolnika Johna Duttona przez cztery i pół sezonu w „Yellowstone”, zanim opuścił serial.

Kadencja aktora w tym niezwykle popularnym serialu została poddana w wątpliwość w maju 2023 roku, kiedy pojawiła się wiadomość, że Costner nie wróci do „Yellowstone” po 5. sezonie.

W tym samym miesiącu ogłoszono, że serial zakończy się piątym sezonem, co doprowadziło do spekulacji, że zakończy się częściowo z powodu odejścia Costnera.

Costner ujawnił, że skupia się na realizacji swojego westernu „Horizon: An American Saga”. Kevina Costnera/Instagrama

Ta wiadomość wywołała spekulacje, że Costner odmawiał kręcenia drugiej połowy piątego sezonu przez ponad tydzień, czemu zaprzeczył prawnik aktora.

Zdobywca Złotego Globu w końcu przerwał milczenie w związku z ciągłymi pogłoskami o sporze między nim a modelką Taylor Sheridan, który pojawił się w zeszłym miesiącu.

READ  Książę Harry odniósł się do plotek, jakoby jego ojcem był James Hewitt

„Zostałem pobity przez tych gości i często wiem, skąd to się bierze. Po prostu zdecydowałem się nie wdawać się w ten temat. Ale jeśli znasz mnie wystarczająco dobrze, moim priorytetem jest Yellowstone i chcę insynuować, że cokolwiek innego byłoby… Źle, nie ja zacząłem takie rzeczy, Costner Termin powiedział.

Costner powiedział, że hitowy serial Paramount „był czymś, co naprawdę mnie zmieniło”. Kevina Lyncha

Ze swojej strony Sheridan zasugerował, że Costner pragnie opuścić „Yellowstone”, aby wyprodukować „Horizon”.

Pomimo sprzecznych sytuacji Costner wyraził zainteresowanie powrotem do serialu, zanim produkcja zakończy się na dobre.

Aktor „Ochroniarza” powiedział w zeszłym tygodniu „Niedzielny poranek CBS” Że rozważy powrót, jeśli historia go zainteresuje.

„Jeśli spodoba mi się ta historia i dokąd ona zmierza, wrócę” – powiedział, dodając, że powód jego odejścia nie ma nic wspólnego z jego nowym wielofilmowym projektem na dużym ekranie.

Costner grał rolnika Johna Duttona przez cztery i pół sezonu w serialu „Yellowstone”. AP

„Zrobiłem wszystko, do czego mnie zatrudniono w Yellowstone” – dodał.

Pierwsza połowa piątego sezonu Yellowstone zakończyła się w styczniu 2023 r. Ostatnie odcinki są obecnie kręcone, a ich emisja zaplanowana jest na 10 listopada 2024 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *