Kim Kardashian idzie dziką stroną w rozkloszowanym bikini i zdjęć motocyklowych

Kim Kardashian Od teraz nie tylko wybiera szczęście, ale także pokazuje, jaka jest silna. 5 marca Kardashian opublikowała na Instagramie serię jej zdjęć z prostym napisem „Zawsze gotowa!”

Na zdjęciach widzimy Kardashiana wyglądającego jak coś bez pracy Pokaż z NetflixNosi czarny kask motocyklowy i dopasowaną skórę bikini wyższy. Na pierwszym zdjęciu Kardashian ma na sobie hełm, gotowy do jego zdjęcia, gdy stoi przed malowniczą plażą. Potem kolejne zdjęcia, na których macha włosami na wietrze, zdejmując hełm. Na czwartym zdjęciu widzimy świetne zdjęcie jej ponownie w kasku z ręcznikiem owiniętym wokół talii, a następnie kilka szczerych ujęć jej w kasku.

Szybko pojawiły się komentarze o tym, jak urocza była na zdjęciach ze swoją siostrą Chloe Kardashian Mówiąc: „W porządku, jaka jesteś piękna”. Zgadzamy się, że na tych zdjęciach wygląda absolutnie pięknie i mamy obsesję na punkcie jej pomysłu na poprawki.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Powiedziałem Kardashianowi w zeszłym miesiącu Magazyn Vogue Koncentruje się na swoim szczęściu i dobre samopoczucie Od teraz będziesz bardziej obecny dla ludzi, których kochasz. Powiedziała: „Przez długi czas robiłam to, co uszczęśliwia innych. I myślę, że w ciągu ostatnich kilku lat zdecydowałam, że będę szczęśliwa. I to jest naprawdę dobre”.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Aby dowiedzieć się więcej o celebrytach, którzy po rozwodzie otwarcie zaczęli spotykać się z randkami.

Galeria uruchamiania: Kim Kardashian, Kate Winslet i wiele innych celebrytów rozmawiało o wstydzie cielesnym

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami 31 sierpnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *