Kim Kardashian poczuła się „zwariowana”, kiedy po raz pierwszy pocałowała Pete’a Davidsona

Kim Kardashian przyznała, że ​​potem poczuła się „dorosła” Teraz pocałowała swojego chłopaka Pete’a Davidsona Po raz pierwszy na „Saturday Night Live” w październiku.

Kiedy się pocałowaliśmy, powiedziałem: „Mm! Kardashian powiedział we wtorkowym odcinku Droga Medeo „Nie chuda, ale nie gruba” Podcast z Amandą Hirsch.

„To nie było tak, jakbym czuł się super szalony i pomyślałem:„ Dobrze ”, a potem powiedziałem: „Wow, tak naprawdę nie całowałem nikogo innego od 10 lat, więc prawdopodobnie chciałbym być głupi i nic, to jest tylko pocałunek na scenie”.

Kardashian, 41 lat Pojawił się w skeczu z Davidsonem, 28 lat, w którym grał Aladyna i grał Jasmine. Duet podzielił się swoim pierwszym pocałunkiem w serialu.

Kim Kardashian przemawia w podcastie
Kardashian nie ujawnił, kto dzwonił do kogo po „SNL”.
notkinnybutnotfat / Instagram

Fundacja Skims wyjaśniła, że ​​po kilku dniach nie mogła odpuścić „BDE [big d–k energy] pracy” i postanowiłem „wyjść stamtąd”. Drażniono mnie, że fani będą musieli obejrzeć „The Kardashians” na Hulu, aby zobaczyć, kto zaczął ich pierwszą randkę.

Kardashian niedawno ujawniła, że ​​po raz pierwszy spotkała Davidsona na gali Met 2021 we wrześniu i poprosiła go o radę w sprawie nadchodzącego przyjęcia.

Kim Kardashian rozmawia z Amandą Hirsch w swoim podcaście
Kardashian podzieliła się, że Davidson nie uczestniczył w żadnej z prób w tygodniu poprzedzającym jej występ.
notkinnybutnotfat / Instagram

„Był jedynym członkiem, który – my kręciliśmy nasz program – był jedynym członkiem, który nie podpisał kontraktu na filmowanie, a nie było go nawet przez jeden dzień, więc nie widziałem go przez tydzień podczas prób , nic.”

Davidson był także jedynym członkiem obsady, który nie uczestniczył w after party, ponieważ według Kardashiana „tak naprawdę nie świętuje”.

Kim Kardashian i Pete Davidson idą razem
Kardashian i Davidson mieli swoje pierwsze „dreszcze” i wyjątkową randkę.
Jackson Lee / SplashNews.com

Kontynuowała: „Pomyślałam o tym później i powiedziałam: „Cholera, tylko on nie przyszedł”. Myślałam o tym po fakcie.

Jakiś czas między jej organizacją przyjęcia 9 października a ich randką Trzymając rękę na kolejce górskiej w Spooky Knott’s Farm 29 października oboje mieli swoją pierwszą prywatną randkę w hotelu Beverly Hills.

READ  Bad Guys, „Sonic 2” z łatwością pokonał „Fantastic Beasts” — The Hollywood Reporter

„Najpierw poszliśmy na prywatną sesję” – powiedziała. „Po prostu się uspokoiliśmy, spędzając czas”.

Pete Davidson i Kim Kardashian spacerują przed "Kardashianie" pierwszy pokaz
Davidson wspierał swoją dziewczynę na czwartkowej premierze „Kardashians”.
Wierzchołek / Mega

Na pytanie, czy ona i Davidson przyjadą w dowolnym momencie? Poziom PDA Kourtneya Kardashiana i Travisa ParkeraŻartowała, że ​​ona i Davidson „robią to w domu”, a nie publicznie.

dwójka Zrobili pierwszy publiczny występ Jako małżeństwo na premierze „Kardashian” w czwartek wieczorem. Nie chodzili razem po czerwonym dywanie, ale zostali sfotografowani, gdy razem wchodzili na imprezę.

Chociaż gwiazda „King of Staten Island” mogła uczestniczyć w premierze, nie zobaczy się w telewizji w tym sezonie. Dawniej Kardashian powiedział różne Davison nie będzie przed kamerą, ale będzie Porozmawiaj o związku.

Kim Kardashian i Pete Davidson pozują do zdjęcia w restauracji
Potentat piękności powiedział, że nie jest „przeciwna” kręceniu filmu Davidsona z nią i jej rodziną.

„Nie strzelałem z nim i nie jestem temu przeciwny” – powiedział Kardashian. „To nie tylko to, co robi. Ale gdyby było jakieś wydarzenie i on tam był, nie powiedziałby kamerom, żeby trzymały się z daleka”.

Gwiazda Reality TV, od Zostań legalnym singlem W marcu 2022 r. Złóż wniosek o rozwód Kanye Westa w lutym 2021 r. Mają czworo dzieci: North (8 lat), Saint (6 lat), Chicago (4 lata) i Psalmist (2 lata).

Premiera The Kardashians na Hulu odbędzie się 14 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.