Kim Kardashian szuka swoich sióstr po awanturze Kylie Jenner

Rywalizacja rodzeństwa! Kim Kardashian przewraca oczami na pomysł „grupowego czatu” z siostrami… po publicznej kłótni z Kylie Jenner w SKIMS

Kim Kardashian odkopuje swoje siostry w nowym TikToku — ma trzy: Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie.

Widziano, jak 42-letnia piękność przewraca oczami, mając na sobie czarny podkoszulek i rozpuszczone włosy. Pod zdjęciem napisała, jak wygląda, gdy była na FaceTime z rodziną: „Za każdym razem, gdy prowadzę czat grupowy z moimi siostrami”, napisał weteran Keeping Up With The Kardashians.

To jest po niej Publicznie nazywana 25-letnią Kylie Za to, że nie została wymieniona w jej stroju SKIMS w jej najnowszym poście na Instagramie.

Weź te siostry: Kim Kardashian szukała swoich sióstr w nowym TikToku — ma trzy: Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie

W nowym klipie TikTok na jej koncie Kimandnorth, Kim wydaje się mieć bardzo mało makijażu, ponieważ jest widziana ze skrzyżowanymi nogami i do góry.

Była żona Kanye Westa wygląda na znudzoną, gdy powoli podnosi wzrok do sufitu i cofa się.

Po rozłączeniu dodała emotikon oka, ku jej irytacji.

Rodzina dużo rozmawiała o stworzeniu grupowego SMS-a, w którym wszyscy mogliby nadrobić zaległości, ale wygląda na to, że robią też grupowe Facetimes.

Kim traci przytomność!  42-letnia piękność została zauważona, jak przewraca oczami, mając na sobie czarny podkoszulek z rozpuszczonymi włosami.

Kim traci przytomność! 42-letnia piękność została zauważona, jak przewraca oczami, mając na sobie czarny podkoszulek z rozpuszczonymi włosami.

Po wpisie Kim na TikToku we wtorek, Kylie pojawiła się w staniku na Instagramie, dodając podpis „Nie bądź niegrzeczny”.

Dzieje się tak po tym, jak Kim i Kylie opublikowały to w mediach społecznościowych w poniedziałek.

Jenner nie mogła powstrzymać się od śmiechu, słysząc prośbę Kim o „oznaczenie” SKIMS w jej najnowszym poście, który zebrał już ponad 3,2 miliona polubień w zaledwie cztery godziny.

W odpowiedzi na komentarz jej starszej siostry: „Proszę oznaczyć jej znak towarowy, aby fani wiedzieli, gdzie kupić czarne body, które miała na sobie”, 25-letnia magnatka makijażu odpaliła bezczelną odpowiedzią.

„Musiałem to ukraść z domu mojej mamy, a teraz chcesz, żebym się promował?!!!!!” – Wow – odpowiedziała radośnie.

Wow: Kylie Jenner nie mogła powstrzymać się od śmiechu, słysząc prośbę Kim o „oznaczenie” jej SKIMS w najnowszym poście, który zebrał już ponad 3,2 miliona polubień w zaledwie cztery godziny

Wow: Kylie Jenner nie mogła powstrzymać się od śmiechu, słysząc prośbę Kim o „oznaczenie” jej SKIMS w jej najnowszym poście, który zebrał już ponad 3,2 miliona polubień w zaledwie cztery godziny

„Musiałem to ukraść z domu mojej mamy, a teraz chcesz, żebym się promował?!!!!!” – Wow – odpowiedziała radośnie

Na zdjęciach, które zostały przesłane na jej konto na Instagramie, matka dwójki dzieci pokazała swoje stonowane krągłości, gdy bawiła się na polu podczas swojej ostatniej sesji zdjęciowej w mediach społecznościowych w poniedziałek po jej rozstaniu z Travisem Scottem.

Na zdjęciach gwiazda reality show pokazała szeroki biust, wąską talię i stonowane nogi w obcisłej sukience, a jednocześnie miała seksowne pozy w poście z podpisem: „Kyventures”.

Gwiazda założyła swoje kruczoczarne warkocze w eleganckim stylu i różowy rumieniec, eyeliner, zakreślacz i ciemne usta na sesję.

Uzupełniła swój zestaw butami do kolan, pozując na zboczu wzgórza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.