Klawiatura Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed jest w sprzedaży za 120 USD

Pierwsza klawiatura Razera z 65-procentowym układem jest również bezprzewodowa. Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed jest zwykle dostępny za 179,99 USD, ale obecnie można go znaleźć w obu Amazonka A najlepsza oferta Za jedyne 119,99 USD. Ta zniżka odpowiada obecnie najniższej cenie tej klawiatury, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.

BlackWidow V3 Mini eliminuje wiersz funkcji, klawiaturę numeryczną i kilka mniej popularnych klawiszy w przypadku pada, który zajmuje mało miejsca przy zachowaniu jak największej funkcjonalności. Klawiaturę można sparować z urządzeniami przez Bluetooth lub bezprzewodowo 2,4 GHz i może wytrzymać do 200 godzin na jednym ładowaniu. Wykorzystuje również odłączane połączenie USB-C, które pozwala szybko wyłączyć baterię i użyć niestandardowych regulacji kabla.

BlackWidow V3 Mini nie korzysta z przełączników optycznych firmy Razer, ale można go wyposażyć w przełączniki liniowe w kolorze żółtym lub miękkim zielonym do wyboru.

Obecnie w sprzedaży są dwie kamery internetowe firmy Logitech. Teraz możesz znaleźć kamerę internetową Logitech 4K Pro pod adresem Zdjęcie B&H za 159,99 USD, co jest przyzwoitą wartością dla aparatu, który zwykle kosztuje 199,99 USD. Z naszych badań wynika, że ​​trudno jest znaleźć kamerę internetową 4K za mniej niż 200 USD, co zdecydowanie czyni tę sprzedaż godną uwagi.

Jak sama nazwa wskazuje, kamera internetowa 4K Pro jest w stanie nagrywać materiał 4K z prędkością do 30 klatek na sekundę – a dokładniej w rozdzielczości 4096 x 2160 pikseli. Jest również zdolny do nagrywania w rozdzielczości 1080p i 720p do prędkości odpowiednio 60fps i 90fps. Ta funkcja przechwytywania w wysokiej rozdzielczości umożliwia również logowanie się do komputera za pomocą rozpoznawania twarzy Windows Hello. Obiektyw ma regulowane pole widzenia, a aparat jest wyposażony w parę wbudowanych mikrofonów do przechwytywania dźwięku.

Oczywiście, jeśli planujesz regularnie prowadzić jakiekolwiek transmisje, lepiej będzie obsługiwany przez dedykowany mikrofon. Na szczęście Best Buy oferuje pakiet, który łączy w sobie kamerkę Logitech C922 Pro HD i mikrofon USB Blue Yeti. Jeśli kupisz go osobno, ten pakiet będzie kosztować 229,99 USD, ale jest Obecnie obniżone do 149,99 USD w Best Buy.

READ  Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 to pierwszy układ wykorzystujący iSIM

Chociaż kamera oferuje tylko maksymalną rozdzielczość przechwytywania 1080p przy 30 klatkach na sekundę, jest to więcej niż wystarczające do przesyłania strumieniowego i innych scenariuszy, które wymagają dedykowanej kamery internetowej. Niektóre z cech, które sprawiają, że ten samodzielny aparat jest lepszym wyborem, to większe pole widzenia i funkcja autofokusa. Dedykowana kamera internetowa zapewnia również większą kontrolę nad obrazem — w tym przypadku za pośrednictwem oprogramowania Capture firmy Logitech, które umożliwia dostosowanie jasności, kontrastu i innych ustawień.

Tymczasem samodzielny mikrofon Blue Yeti zapewnia drastyczną poprawę jakości dźwięku. Potężny mikrofon pojemnościowy oferuje różne style odbioru i można go zamontować na wysięgniku, jeśli potrzebujesz zwolnić trochę miejsca na biurku.


Kamera internetowa Logitech 4K Pro

Kamera internetowa Logitech 4K Pro jest funkcjonalnie identyczna z Logitech Brio. Kamera może przechwytywać materiał 4K z prędkością do 30 kl./s, ale można ją również skonfigurować do przechwytywania materiału 1080p przy 60 kl./s lub 720p przy 90 kl./s.


Blue Microphones Pro Streamer Pack

Ten pakiet zawiera kamerę internetową Logitech C922 Pro HD i mikrofon USB Blue Yeti. Świetny zestaw dla każdego, kto planuje wietrzenie półregularne.

Ostatnia uwaga przed zakończeniem zajęć weekendowych: zbliża się lutowy termin rozdawania torby technicznej, ale wciąż masz dużo czasu, aby wziąć udział. Wszystko co musisz zrobić to zapisać się na krawędź Biuletyn tutaj przed 28 lutego. Rejestracja daje szansę na wygranie plecaka Alienware z pakietem technicznym za 623 USD. Aby uzyskać dodatkowy kredyt, możesz kontynuować Oferty, które mają się wydarzyć Na Twitterze (@VergeDeals) O dodatkową szansę na wygraną.

Korekta 25 lutego, 12:54 ET: Wcześniejsza wersja tego postu podkreślała ofertę na Samsung Odyssey Neo G9, który w przeciwieństwie do doskonałego Odyssey G9 nie jest monitorem, który polecamy. Usunęliśmy umowę i zaktualizowaliśmy wpis, aby odzwierciedlić zmianę. Przepraszamy za błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *