Koledzy z drużyny Brocka Purdy’ego byli pod wrażeniem zwycięstwa 49ers QB nad Buccaneers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA — Ostatni raz Brock Purdy zmierzył się z Tampa Bay Buccaneers podczas swojego debiutu w NFL w zeszłym sezonie jako początkowy rozgrywający 49ers.

To był idealny moment w niedzielne popołudnie, gdy Purdy po raz kolejny poprowadził swój zespół do zwycięstwa 27-14 nad Buccaneers na stadionie Levi’s.

Nerwy Purdy’ego ponownie się wzmocniły podczas meczu w 14. tygodniu sezonu NFL 2022, ale presja, jaką na siebie nakłada, aby rozegrać lepszy mecz w 2023 r., jest jeszcze większa. Nawet po wykonaniu 21 ze swoich 25 prób na 333 jardy, trzech przyłożeń i jednym doskonała ocena zdawcza W niedzielę jest więcej pracy do wykonania.

„Wciąż jest kilka zagrań, do których chciałbym wrócić” – powiedział Purdy po meczu. „Nie jestem z tego całkowicie zadowolony, ale był to wspaniały mecz z otaczającymi mnie zawodnikami, treningiem i wezwaniem do gry. Wszystko to”.

Skuteczność Purdy’ego w grze podań obejmowała wykonanie pięciu z sześciu prób do skrzydłowego Brandona Aiyuka na 156 jardów i 76 jardów przyłożenia. Poprzednim zakończeniem kariery Purdy’ego było podanie przyziemienia na odległość 74 jardów do Deebo Samuela w rundzie z dziką kartą play-offów NFL 2022 przeciwko Seattle Seahawks.

Poprzednim najlepszym występem Aiyuka było przyjęcie z odległości 54 jardów od Brocka Purdy’ego w 16. tygodniu sezonu 2022 podczas zwycięstwa nad Washington Commanders. Jego zdaniem po niedzielnym zwycięstwie niewiele się zmieniło w przypadku rozgrywającego od jego pierwszego występu przeciwko Tampa Bay w zeszłym roku.

„Zawsze czułem od niego to samo, tę samą energię” – powiedział Aiyuk. – W każdym razie nie jako gracz.

Christian McCaffrey również odegrał dużą rolę w ataku, zdobywając 21 prowadzących na 78 jardów, a także strzelając wszystkie pięć swoich celów z 25 jardów i przyłożenia. Biegacz All-Pro wierzy, że nic nie wstrząśnie rozgrywającym.

READ  Chiefs-Bears: 4 zawodników Chiefs, którzy mogliby powrócić w niedzielę przeciwko Bears

„Był świetny, tak jak w każdym meczu” – powiedział McCaffrey. „Zrównoważony, spokojny, opanowany, konkurencyjny i wykonał kilka świetnych zagrań. Zawsze był tym samym facetem. Świetny zawodnik, lider i świetny gracz w piłkę. „

McCaffrey i jego rozgrywający to jak groszek w strąku dążący do perfekcji. W czwartej i krótkiej sytuacji pod koniec meczu McCaffrey nie był w stanie pomóc swojej drużynie w nawróceniu się i był widziany przy linii bocznej, wyraźnie zdenerwowany po tym, jak nie udało mu się zdobyć dystansu.

Być może ta potrzeba doskonałości była powodem tak wzruszenia McCaffreya, gdy usłyszał o doskonałej ocenie Purdy’ego.

„Cholera, miał doskonałą ocenę pozytywną?” – powiedział McCaffrey. „To niewiarygodne. On jest piłkarzem. I to też jest dobra obrona. Nie szokuje mnie to, ale robi wrażenie. Cieszę się z niego”.

Następnie 49ers mają przed sobą trudną serię trzech meczów, zaczynając od pojedynku w Święto Dziękczynienia z rywalem z Konferencji Zachodniej, Seattle Seahawks, w czwartkowy wieczór. Ale tylko przez krótki czas Purdy będzie mógł cieszyć się tym zwycięstwem.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *