Wyciek ujawnia datę premiery i szczegóły dostępności Samsunga Galaxy S24

Kilka dni temu ujawniono, że Samsung planuje zaprezentować serię Galaxy S24 w styczniu 2024 roku. To miesiąc wcześniej niż zwykle, w przypadku południowokoreańskiej firmy, firma ogłasza swój flagowy smartfon. Ujawniono więcej szczegółów na temat daty ogłoszenia Galaxy S24, dat zamówień w przedsprzedaży i terminów wysyłki.

Data premiery Galaxy S24, zamówienie w przedsprzedaży i dostępność

Według doniesień, Galaxy S24 zostanie zaprezentowany 17 stycznia 2024 roku w San Jose w Kalifornii w USA. Raport z prądu. Zwykle Samsung organizuje wydarzenie inaugurujące Galaxy Unpacked w Nowym Jorku, ale wydarzenie Galaxy Unpacked 2024 dla Galaxy S24 mogłoby odbyć się na podwórku Apple. Według tego samego raportu klienci będą mogli zamówić w przedsprzedaży Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra już 18 stycznia (19 stycznia w Korei Południowej ze względu na różnicę czasu), a zamówione w przedsprzedaży urządzenia zaczną docierać do klientów począwszy od w styczniu. Od 26 do 30 stycznia. Wszyscy pozostali mogą rozpocząć zakup Galaxy S24 od 30 stycznia 2024 roku.

Choć ceny serii Galaxy S24 nie zostały jeszcze ujawnione, oczekuje się, że Samsung utrzyma ceny na poziomie zbliżonym do serii Galaxy S23. Oznacza to, że cena Galaxy S24 może zaczynać się od 900 dolarów, podczas gdy Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra mogą osiągnąć odpowiednio 1000 i 1200 dolarów. Kilka miesięcy temu ujawniliśmy, że Galaxy S24 będzie pierwszym telefonem Samsunga wyposażonym w sztuczną inteligencję, wyposażonym w opracowane wewnętrznie przez firmę funkcje sztucznej inteligencji. Firma mogłaby również zmienić nazwę Bixby na Galaxy AI i już ujawniła swoją pierwszą funkcję AI: tłumaczenie głosowe języka w czasie rzeczywistym podczas połączeń.

Samsung rozważał San Francisco (USA) i Seul (Korea Południowa) jako potencjalne lokalizacje wydarzenia związanego z premierą Galaxy S24, ale ostatecznie zdecydował się zorganizować wydarzenie w San Jose ze względu na ścisłą współpracę z Google i konkurencję z Apple. Firma wprowadza na rynek Galaxy S24 na dwa tygodnie przed Galaxy S23, aby poprawić przychody w pierwszym kwartale. Wygląda na to, że firma ustaliła harmonogram, w którym szczyt sprzedaży przypada na pierwszy i trzeci kwartał każdego roku, dzięki wprowadzeniu na rynek telefonów z serii Galaxy S i Galaxy Z.

READ  Instalacja Call of Duty Modern Warfare 3 jest niesamowicie ogromna

Telefon zostanie uruchomiony z One UI 6 opartym na systemie Android 14, a niektóre z jego funkcji możesz zobaczyć na szczegółowym filmie poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *