Komentarze na stadionie Gillette po śmierci mieszkańca New Hampshire podczas meczu Patriots-Dolphins – Boston 25 News

FOXBOROUGH, Massachusetts — Władze stadionu Gillette oświadczyły we wtorek, że są „zasmucone” wiadomością o śmierci ojca z New Hampshire, który zmarł w wyniku „wypadku” na trybunach podczas niedzielnego meczu New England Patriots – Miami Dolphins w Foxboro.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o tragicznej śmierci Dale’a Mooneya, wieloletniego fana Patriots i 30-letniego członka klubu Patriots, który zmarł podczas meczu Patriots w zeszłą niedzielę wieczorem” – oświadczyli urzędnicy Gillette Stadium w oświadczeniu. „Nadal współpracujemy z władzami lokalnymi, aby pomóc im w toczącym się dochodzeniu. Składamy nasze najgłębsze współczucie i najszczersze kondolencje rodzinie Dale’a oraz wszystkim osobom opłakującym jego stratę. „

Władze prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Mooneya, 53-letniego żonatego ojca dwójki dzieci, który mieszkał w Newmarket w stanie New Hampshire.

Według policji stanowej Massachusetts Mooney doznał „oczywistego zdarzenia medycznego” na sekcji 308/309 stadionu w czwartej kwarcie meczu, około godziny 23:00. Został zabrany do szpitala Sturdy Memorial w Attleboro, gdzie tuż przed północą stwierdzono zgon.

Żona Mooneya, Lisa, powiedziała Boston 25 News, że jej mąż przez całe życie był fanem Patriots i od 30 lat posiadał bilet okresowy. Opisała go także jako „dobrego ojca” dla ich dwóch dorosłych synów.

Lisa Mooney twierdzi, że jej mąż pojechał z ich domu do Foxborough i poszedł z przyjaciółmi na mecz Patriots-Dolphins. Mówi, że powiedziano jej, że podczas meczu kilku fanów Dolphins wyśmiewało jej męża, co doprowadziło do rzekomej fizycznej sprzeczki w sekcji 300 stadionu.

Film przesłany do Boston 25 News pokazuje, jak ochrona stadionu stara się przerwać pozorną bójkę, zanim Mooney stracił przytomność.

READ  W jaki sposób Arizona zastąpi Jade Fish? Brent Brennan, Jake Dickert i inni kandydaci na głównego trenera

„Wyglądało na to, że w pewnym momencie ludzie chwytali się i ciągnęli” – powiedział świadek Joey Kilmartin. „Mężczyzna w koszulce Dolphins dwukrotnie uderzył ofiarę w twarz, w wyniku czego ofiara upadła nieprzytomna na krzesło”.

Kilmartin nagrał zamieszanie, które miało miejsce cztery rzędy za nim, i natychmiast po nim podzielił się nim ze śledczymi.

„Gość w koszulce Dolphins został zatrzymany przez policję i po mniej więcej minucie wszyscy zauważyli, że coś jest nie tak, a facet nie wykonał żadnego ruchu i wydawało się, że w ogóle nie oddycha” – powiedział Kilmartin.

Lisa twierdzi, że wierzy, że materiał nagrany w Gillette udowodni, że jej mąż nigdy nie zadał ani jednego ciosu.

Źródła poinformowały Boston 25 News, że śledczy oczekują teraz na wyniki lekarza sądowego, które pomogą ustalić, czy to spotkanie odegrało rolę w śmierci Mooneya.

Biuro prokuratora poinformowało, że obecnie nie postawiono żadnych zarzutów.

To rozwijająca się historia. Sprawdź aktualizacje, gdy będzie dostępnych więcej informacji.

pobierać Aplikacja Boston 25 News jest bezpłatna Do alertów o najświeższych wiadomościach.

Śledź Boston 25 News na Facebook I Świergot. | Oglądaj Boston 25 Wiadomości teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *