Twój iPhone może teraz przywrócić Apple TV, jeśli wystąpią problemy z urządzeniem do przesyłania strumieniowego

Rzadko kiedy spotykam się z błędami lub problemami z oprogramowaniem Apple TV 4K, które uniemożliwiają mi kontynuowanie kariery. Ale na wypadek, gdybyś tak zrobił Do Jeśli masz problemy, przywrócenie urządzenia do przesyłania strumieniowego Apple zawsze było kłopotliwe. W przypadku starszego Apple TV HD należy go podłączyć do komputera Mac przez tylny port USB. Nie jest to jednak możliwe nawet w przypadku modelu 4K, przez co klienci nie mają innego wyboru, jak tylko skontaktować się z firmą Apple w celu uzyskania pomocy serwisowej. Ten problem wreszcie się zmienił wraz z wydaniem iOS 17 i tvOS 17, które mogą teraz używać iPhone’a do przywracania Apple TV i resetowania jego oprogramowania.

tak jak Zauważony przez MacPlotkiFirma Apple wyjaśniła ten nowy krok rozwiązywania problemów Wsparcie dokumentów. „Jeśli na urządzeniu Apple TV HD lub nowszym z systemem tvOS 17 lub nowszym występują problemy, obok Apple TV na ekranie telewizora może pojawić się obraz Twojego iPhone’a” – czytamy na stronie.

Po odblokowaniu telefonu i umieszczeniu go w pobliżu Apple TV na ekranie pojawi się monit. Wykonaj wymienione kroki, a wkrótce pojawi się komunikat potwierdzający „Apple TV w trakcie odzyskiwania”. Gdy to zrobisz, możesz zacząć normalnie korzystać z iPhone’a, jednocześnie resetując dekoder.

tvOS 17 to jedna z najważniejszych aktualizacji urządzenia do przesyłania strumieniowego Apple od dłuższego czasu. Wśród innych funkcji, przenosi FaceTime na ekran telewizora i zawiera przeprojektowane Centrum sterowania, nowy tryb „Ulepszonego dialogu” oraz łatwą w obsłudze możliwość zlokalizowania zagubionego pilota Siri w telefonie iPhone. Zarówno tvOS 17, jak i iOS 17 są już dostępne.

READ  Pokemon Crimson and Purple: Ukryty skarb Strefy Zero, część 2: Dysk w kolorze indygo – praktyczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *