Komik Chris Rock żartuje, że został spoliczkowany przez Willa Smitha podczas talk show w Atlancie – termin

komik Chris Rock To był jego pierwszy program komediowy w Fox Theatre w Atlancie, odkąd został spoliczkowany przez Will Smith w 2022 Oskary. W programie opowiedział kilka dowcipów na temat tego doświadczenia według People.com.

„Każdy próbuje być ofiarą”, powiedział Rock. Jeśli wszyscy twierdzą, że są ofiarami, nikt nigdy nie usłyszy o prawdziwych ofiarach. Zostałem nawet spoliczkowany przez Suge Smitha… Następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci”. ma reputację długo w agresywnym zachowaniu.

Chociaż Smith opublikował wideo przepraszające za uderzenie zespołu rockowego, komik i były gospodarz Oscara nie odniósł się do tego, co powiedział Smith. Termin zgłoszony 29 lipca Że aktor w końcu przerwał milczenie o swoich działaniach io tym, jak wpłynęły nie tylko na Chrisa Rocka, ale także na jego żonę Jada Pinkett Smith.

Skontaktowałem się z Chrisem i otrzymaliśmy wiadomość, że nie jest gotowy do rozmowy. Kiedy to zrobi, skontaktuje się z Tobą. Powiem Ci, Chris, przepraszam Cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia. Jestem tutaj – powiedział Smith. Zawsze, gdy jesteś gotowy do rozmowy.

Kontynuował: „Chcę przeprosić matkę Chrisa. Widziałem wywiad [she] Zrobiłem i to była jedna z rzeczy, z których po prostu nie zdawałem sobie sprawy. Nie myślałem, ale ile osób zostało rannych w tym momencie. Chcę przeprosić matkę Chrisa, chcę przeprosić rodzinę Chrisa, a konkretnie Tony’ego Rocka. Mieliśmy wspaniały związek. Tony Rock był moim człowiekiem. Być może nie da się tego naprawić. Spędziłem ostatnie trzy miesiące na ponownym przedstawieniu i zrozumieniu niuansów i złożoności tego, co wydarzyło się w tamtym momencie. Nie zamierzam teraz tego wszystkiego rozpakowywać, ale mogę wam wszystkim powiedzieć, że żadna część mnie nie uważa, że ​​to właściwy sposób działania w tym momencie. Nikt nie uważa, że ​​to najlepszy sposób na radzenie sobie z poczuciem braku szacunku lub poniżenia”.

READ  Aktor Magnum, PI miał 83 lata - The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.