Kongres bada zarzuty finansowe wykroczeń ze strony przywódców

Śledztwo finansowe pozostaje za zamkniętymi drzwiami i jest jednym z najwyższych poziomów 45-osobowego panelu na tym etapie. W odpowiedzi na pytanie o ten nowy etap wielu członków komisji wskazało, że słyszeli spekulacje na ten temat, ale powiedzieli, że są jeszcze na tak delikatnym etapie, że nie znają szczegółów. Pozostali członkowie byli nieświadomi.

Rzecznik przywódców powiedział: „Zespół nie jest świadomy żadnego śledztwa Komisji Nadzoru Izby w sprawach finansowych, pomimo dzisiejszych niejasnych i bezpodstawnych zarzutów ze strony anonimowych źródeł”. „Zespół kategorycznie odrzuca wszelkie oznaki nieprawidłowości finansowych w dowolnym momencie. Przestrzegamy ścisłych procesów wewnętrznych, które są zgodne ze standardami branżowymi i księgowymi i są corocznie audytowane przez szanowaną na całym świecie niezależną firmę audytorską, a także podlegamy regularnym audytom przez Consortium NFL. Nadal w pełni współpracujemy z pracami komisji.”

Badanie przez komisję domniemanych nieprawidłowości finansowych w działalności zespołu przypada na drugie śledztwo NFL w sprawie zachowania zespołu lub Sneijdera w ciągu ostatnich 19 miesięcy.

Aktualna sonda NFL — Prowadzona przez Mary Jo White, były amerykański prokurator generalny Południowego Dystryktu Nowego Jorku i były przewodniczący Komisji Papierów Wartościowych i Giełd – został popchnięty przez zarzut o nadużycia seksualne przeciwko Snyderowi, który został wyemitowany podczas publicznego okrągłego stołu zorganizowanego przez komisję nadzorczą 3 lutego. Actions, Tiffany Johnston, była cheerleaderka i dyrektor marketingu zespołowego, Dla członków Kongresu Że Snyder dokuczał jej na kolacji grupowej, położył rękę na jej udzie i przycisnął ją do swojej limuzyny. W oświadczeniu Snyder nazwał zarzuty Johnstona „rażącymi kłamstwami”.

Zapytany, czy komisja bada zarzuty dotyczące wykroczeń finansowych, rzecznik komisji powiedział: „Komisja nadal bada wrogie miejsce pracy i kulturę bezkarności w Waszyngtonie, a także niewystarczającą odpowiedź ze strony National Football League i brak przejrzystości. Komisja będzie badać fakty, gdziekolwiek one się znajdują”.

READ  Thielen restrukturyzuje umowę, aby zwolnić Wikingów z maksymalnego limitu wynagrodzenia

Komisja Nadzoru Izby Reprezentantów rozpoczęła dochodzenie w sprawie zespołu w październiku, po tym, jak niektórzy członkowie wyrazili niezadowolenie z postrzeganego braku przejrzystości w NFL. Badanie miejsca pracy zespołuprowadzony przez Beth Wilkinson i rozpoczęty latem 2020 roku.

Po 10-miesięcznym śledztwie Wilkinsona NFL Zespół został ukarany grzywną w wysokości 10 milionów dolarów W lipcu ogłoszono, że żona Snydera, Tanya, współdyrektorka zespołu, przejmie codzienną działalność franczyzy na czas nieokreślony. NFL nie ujawniła ustaleń Wilkinsona, twierdząc wówczas, że polecono mu przekazać swoje ustalenia ustnie, a nie pisemnie.

Komisja zwróciła się do NFL o przekazanie wszystkich dokumentów i informacji związanych z pracą Wilkinsona, a także jej ustaleń. Sfrustrowana tym, co NFL określiła jako częściową zgodność, komisja wyznaczyła drugi termin na dostarczenie wszystkich wymaganych dokumentów i zagroziła dalszym działaniem w lutym za mniej. W lutowym liście do Komisji Izby Reprezentantów NFL napisał, że: Liderzy blokowali dostęp do około 109 000 dokumentów wymaganych w związku ze śledztwem w sprawie Wilkinsona. Prawnik Snydera zaprzeczył temu twierdzeniu.

Komisja Nadzoru Izby Reprezentantów jest ramieniem śledczym Kongresu, a jej przewodnicząca, przedstawicielka Carolyn B. Maloney (DNY), ma prawo wezwania do wezwania do składania dokumentów, które nie zostały przedłożone dobrowolnie, oraz prawo do przeprowadzania przesłuchań w sprawach użyteczności publicznej. Wśród członków panuje pewna niezgoda, w dużej mierze przebiegająca wzdłuż linii partyzanckich, co do tego, czy wewnętrzna dynamika profesjonalnej drużyny piłkarskiej zasługuje na uwagę komitetu.

Podczas gdy komisja koncentruje się na kulturze pracy liderów i radzeniu sobie przez NFL z zarzutami szerzących się nadużyć seksualnych w ramach franczyzy, zarzuty finansowe pojawiają się pośród oznak, że NFL jest zmęczona bronieniem Snydera.

Komisarz NFL Roger Goodell publicznie upomniał Snydera za ogłoszenie podczas tygodnia Super Bowl, że zespół zajmie się śledztwem w sprawie zarzutów Johnstona. zamiast tego powiedział Jodel NFL to zrobi Przez niezależnego śledczego, ponieważ nieodpowiednie byłoby, aby zespół sam badał sprawę.

READ  New Orleans Saints, Safety Terran Mateo zgodził się na 3-letnią umowę o wartości 33 milionów dolarów

Na dorocznym spotkaniu NFL we wtorek w Palm Beach na Florydzie Goodell powiedział, że Tanya Snyder będzie nadal nadzorować codzienne funkcje zespołu i reprezentować liderów na spotkaniach ligowych „przynajmniej w przewidywalnej przyszłości”.

Majątek liderów wynosi 4,2 miliarda dolarów, Według magazynu Forbes. Mając 30 lat, Snyder kierował grupą inwestycyjną, która w 1999 roku kupiła drużynę i jej stadion za 800 milionów dolarów.

Po poważnym sporze ze swoją drugą grupą partnerów z ograniczoną odpowiedzialnością w 2020 r., NFL przyznał Snyderowi w marcu 2021 r. zwolnienie z limitu zadłużenia, co umożliwiło mu kupić Jego partnerzy dzielą łącznie 40 procent za około 875 milionów dolarów.

Umowa przekazała całą własność zespołu w ręce Snydera i jego rodziny, ale obciążyła go dodatkowymi 450 milionami dolarów długu w czasie, gdy grono fanów liderów ulega erozji. Drużyna kapitanów, która odnotowała najwyższe notowania w NFL na początku 2000 roku pozycja 31 Spośród 32 drużyn ligowych, które w zeszłym sezonie stawiły się na własnym stadionie, tuż przed Detroit Lions.

Anheuser-Busch, oficjalny piwny sponsor NFL i ponad dwa tuziny jej drużyn, przyznał w oświadczeniu w połowie marca dla The Washington Post, że jest Zakończenie ich partnerstwa z liderami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.