Koniec „Nigdy nie miałem” – sezon 4 będzie finałem

Dni Devi Vishwakumara w Netflix są policzone.

Taśma została zaktualizowana nigdy wcześniej nie robiłem W czwartym i ostatnim sezonie Netflix ogłosił we wtorek. Premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest jeszcze w tym roku.

Czwarty sezon komedii dla dorosłych rozpocznie się w 2023 roku; Produkcja tych odcinków prawdopodobnie rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Komedia, która wywodzi się od Mindy Kaling i Lang Fishera, została wznowiona na trzeci sezon w sierpniu 2021 roku. W roli Devi, Maitri Ramakrishnan, indyjskiej nastolatka z pierwszego pokolenia rozpacza po swoim niedawno zmarłym ojcu i próbuje przezwyciężyć społeczne i romantyczne pułapki . ze szkoły średniej.

W finale drugiego sezonu Davy spotyka się ponownie z Paxtonem Hallem-Yoshidą (w tej roli Darren Barnett) po tym, jak mówi mu, że nie chce już robić potajemnych sesji makijażu, jeśli nie chce być jej chłopakiem publicznie. Tymczasem jej dawny ukochany Ben Gross (grany przez Garena Lewisona) dowiaduje się, że Davey naprawdę był z nim na początku sezonu, ale jej przyjaciele popchnęli ją, by ścigała Paxtona. (Przeczytaj plik Ostateczny wniosek jest tutaj.)

Ramakrishnan opublikował notatkę dla fanów w sprawie wiadomości.

Linia TV Tablica wyników transmisji telewizyjnej Został zaktualizowany, aby odzwierciedlić renowację. Ale chcemy usłyszeć, co masz na myśli! Uderz w komentarze swoimi przemyśleniami i odczuciami nigdy wcześniej nie robiłemKolejny finałowy sezon.

READ  „Avatar: The Way Of Water” może osiągnąć rekord we wtorek 2022 r.: Box Office – ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *