Konkurencyjny pojedynek Pokemon Scarlet i Violet ujawnia Cyclizar wraz z nowymi ruchami i przedmiotami

Wydano nowy zwiastun rozgrywki dla Pokemon Scarlet i Violet, ujawniający nowe ruchy, nowe przedmioty i Cyclizar, pokemony typu Dragon i Normal, które mogą być wcześniejszą ewolucją tych nowych legendarnych gier Pokemon Miraidon i Koraidon.

Zwiastun został ujawniony podczas Mistrzostw Świata Pokemonów 2022 i daje nam kolejne spojrzenie na bitwy w Pokemon Scarlet i Violet. Cyclizar był jednym z głównych punktów zainteresowania nowych typów, a jak widać poniżej, nowy Pokemon nie tylko przypomina wyglądem wspomniane wcześniej Legendary, ale może być również używany jako wierzchowiec w grze, taki jak Miraidon i Koraidon . Ich związek nie został potwierdzony w taki czy inny sposób, ale istnieją wskazówki, które prowadzą do takiej możliwości.

Cyclezar, Corydon i Meridon

na mnie pokemon.com, Cyclizar najwyraźniej „mieszkał w wielu domach w regionie Paldea od czasów starożytnych. Ma łagodny temperament, a ludzie, którzy jeżdżą na Cyclizar, są bardzo powszechnym widokiem. Wygląda na to, że Cyclizar nie ma nic przeciwko jeździe, ponieważ jeździec ciepło pomaga odeprzeć zimno.”

Może również biegać z prędkością ponad 70 mil na godzinę, niosąc człowieka, i ma nowy ruch zwany Shed Tail, który tworzy alternatywę dla [Cyclizar] używając swojego HP przed zamianą miejsca z oczekiwanym Pokémonem.”

Przedstawiliśmy również niektóre przedmioty w zwiastunie i na Pokemon.com, które są następujące;

  • Mirror Herb: To zioło pozwoli swojemu posiadaczowi na odbicie i zwiększenie statystyk przeciwnika – ale tylko raz.
  • Dyskretny płaszcz: Ten zakryty płaszcz ukrywa i chroni nosiciela przed dodatkowymi skutkami ruchów.
  • Załadowane kości: Jeśli Pokémon niosący ten przedmiot używa ruchu z wieloma trafieniami, prawdopodobnie trafi ten ruch więcej razy.

Wreszcie, w regionie Paldea pokazano terastalizujące i ekscytujące zjawiska, które sprawiają, że Pokemon „błyszczy i świeci jak klejnoty”. Poza tym, że wygląda bardzo błyszcząco, terastalizacja w bitwie zmienia twój typ Pokémona na typ Tera.

READ  Apple Insider potwierdza nową wersję iPhone’a 14 Pro

Istnieje również TM, który może nauczyć Pokemona ruchu normalnego typu Tera Blast, który stanie się ruchem tego samego typu co Tera Type w Pokemonach.

Pokemon Scarlet i Violet zostaną wydane na Nintendo Switch 18 listopada 2022 r. Aby uzyskać więcej informacji, dowiedz się, jak te nowe gry będą miały trzy kampanie fabularne, z którymi możesz się zmierzyć w dowolnej kolejności, ujawniono na naszej stronie wiki, na której zebrano wszystkie nowe Pokemony. Jak do tej pory Joshua z IGN po raz pierwszy wziął udział w Mistrzostwach Świata Pokemon TCG.

Rzuciliśmy też okiem na Koraidona i Miraidona w grze karcianej Pokemon Trading Card Game i są to wyraźnie dwie karty z nadchodzących talii Scarlet i Violet.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.