Kruki kontra

Pod koniec pierwszej połowy piątej edycji „Sunday Night Football” Baltimore Ravens i Cincinnati Bengals zremisowali 10-10.

Sprawy zaczęły się nieco powoli, a cztery z pierwszych pięciu posiadań w grze doprowadziły do ​​kopnięć. Sytuacja poprawiła się w drugiej kwarcie, gdy Lamar Jackson znalazł Marka Andrewsa za podanie na 11 jardów w końcówce siedmiomeczowego sprintu i 50 jardów, aby doprowadzić Kruki do 10-punktowej przewagi. Baltimore miał szansę posunąć się dalej w dalszej części kwarty, ale podanie Jacksona do DeMarcusa Robinsona było wysokie i zostało przechwycone przez von Bella. Wtedy wydawało się, że Bengalowie żyją.

Joe Burrow pokonał 7-meczową jazdę na odległość 83 jardów, zakończoną chwytem Haydena Hursta. (Pamiętaj, że Hearst został pierwotnie wybrany przez Kruki w tym samym drafcie, w którym wybrali zarówno Jacksona, jak i Andrewsa.) Następnie szybko wepchnął Bengalów do kruków, by ścigać powstałą posiadłość, a Burrow szybko przeniósł Bengalów w dół pola i do środka. pole nad bramką, chociaż T Higgins i Jonah Williams opuścili skład z powodu kontuzji.

Który z tych północnoazjatyckich rywali ostatecznie zwycięży? Niedługo się dowiemy. W międzyczasie zamknij nasz blog na żywo przez resztę wieczoru, gdy będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i funkcjami.

READ  2022 Masters Leader: Relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w Augusta National

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.