Microsoft Flight Simulator – PMDG omawia postępy w Boeingach 737 i 777; Newark Liberty Airport otrzymuje nowe zrzuty ekranu i reklamę Chetumal

Aktualności

Zewnętrzni deweloperzy mieli informacje o nadchodzących dodatkach do Microsoft Flight Simulator, w tym Airplane i Scene.

Zewnętrzni deweloperzy mieli informacje o nadchodzących dodatkach do Microsoft Flight Simulator, w tym Airplane i Scene.

Zaczynamy od PMDG, które przygotowało duży pakiet aktualizacji dotyczących swoich produktów. Oto podsumowanie.

Aktualizacja nadchodzi dla wszystkich Boeing 737. Linia W tym „poprawki, strojenie i ulepszenia”, w tym modyfikacje „poprawiające stabilność funkcji związanych ze sterowaniem, takich jak pochylenie, odchylenie, przechylenie i pchnięcie”. Powinno to nastąpić w ciągu kilku dni, a następnie kolejne „w celu dalszej stabilizacji kanału płatności podczas pracy w ramach A/T”.

737-900 jest przygotowywany do testów beta, z „najlepszym przypuszczeniem” do wydania w połowie listopada.

Wprowadzenie linii 737 na oficjalny rynek rozpocznie się „wkrótce”, ale PMDG działa powoli, aby upewnić się, że produkt jest dojrzały.

Ponieważ Asobo i Microsoft wciąż pracują nad kompatybilnością z projektami C++/WASM na Xbox, PMDG czeka na uporządkowanie tego procesu przed wydaniem (właściwie ponownie wydanego) DC-6 na konsolę. Gdy to zrobisz, będziesz współpracować z firmą Microsoft, aby upewnić się, że urządzenia 737 są również kompatybilne.

Na koniec trochę soku na temat 777.

„Ten projekt jest w pełnym rozkwicie – faktycznie poczynił większe postępy niż oczekiwano, gdy byłem na wakacjach. Zasugerowałem zespołowi, że to dobra wskazówka, że ​​może powinienem zostać na wakacjach, ale nie było ogólnego poczucia zgody w w związku z tym.

Model kokpitu dla tego projektu jest absolutnie oszałamiający, a ponieważ jako podstawę naszej konstrukcji użyliśmy „uwielbianego” kokpitu, ma on więcej nadużyć związanych ze zużyciem i konserwacją, jakich można się spodziewać po samolot. Dla tych, którzy mnie nie widzieli, zwracam na to uwagę: użyliśmy zupełnie nowego 737 (jeszcze nie w służbie) do 737 dla MSFS, użyliśmy średniej długości życia 777 i naszego 747 nadającego się do śmierci jako podstawy tego produktu . Da ci to dobry widok na wiek – i zanim ktokolwiek zapyta, nie, tak naprawdę nie planujemy pozwolić ci wybrać wieku kokpitu. Dopasowanie modeli 3D i tekstur to ogromna ilość pracy, ponieważ stosowane przez nas techniki budują wiele niedoskonałości aż do poziomu modelu… ale poczekaj, aż to zobaczysz – to niesamowite! „

Mógłbyś Przeczytaj cały post tutaj Jeśli chcesz wszystkiego.

READ  Plotki o Galaxy S23 Ultra „potwierdzone w 100%” podkreślają, czym będzie aparat 200 MP

Projekt Drzewieckiego Zobacz więcej migawek postępów w przyszłości Międzynarodowy port lotniczy Newark Liberty (KEWR) w Stanach Zjednoczonych.

GR Sim kreacje ogłosić Międzynarodowy port lotniczy Chetumal (MMCM) w Meksyku.

Jest to mniejsze lotnisko z kilkoma krajowymi liniami lotniczymi do Mexico City i międzynarodowymi do krajów Ameryki Środkowej.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o dodatkach do Microsoft Flight Simulator, możesz zapoznać się z naszymi ostatnimi recenzjami na temat bliźniacza wydraA Międzynarodowy port lotniczy AucklandA Lotnisko SkiatosA Międzynarodowy port lotniczy w AtenachA Lotnisko Bergamo-Orio al SerioA Lotnisko AmamiA Lotnisko w BristoluA Lotnisko Marrakesz MenaraA Wielka BrytaniaA Lotnisko Imama Chomeiniego, TeheranA Lotnisko Moskwa-SzeremietiewoA Port lotniczy Szanghaj-PudongA Kraków LotniskoA Miasto Fukuoka i lotniskoA Lotnisko Fort LauderdaleA Miasto Chongqing i lotniskoA Port lotniczy ManilaA Lotnisko w Santiago, Pakiet miejski we FrankfurcieA Lotnisko Key WestA Delta OkawangoA Lotnisko na BaliA Port lotniczy Londyn-OxfordA Port lotniczy Berlin-Brandenburg, CRJ 550/700, PA-28R Strzała IIIA Lotnisko KristiansandA Makau miasto i lotniskoA Lotnisko Bonaire FlamingoA Port lotniczy Mediolan-Linate, Pakiet miejski w SingapurzeA Lotnisko Tokio NaritaA Yao . LotniskoA Orzeł F-15, Pakiet Miejski w ParyżuA Port lotniczy Greater MonctonA Lotnisko Tweed New HavenA Lotnisko na SantorynieA Port lotniczy SydneyA Lotnisko Helsinki-VantaaA Lotnisko Reggio CalabriaA Port lotniczy Bastia PorettaA Lotnisko w MonachiumA Lotnisko Paryż-OrlyA Międzynarodowy port lotniczy NewcastleA Port lotniczy Sankt JohannA Międzynarodowy port lotniczy w DublinieA Miasto Seul wow. Mamy też Pilotażowa inspekcja lotniska Singapur Changi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej grze, Możesz przeczytać naszą recenzję Który powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć o grze Asobo Studio.

Symulator lotu Microsoft Do dyspozycji Na PC (Windows 10 i Steam)A Xbox Series X | s.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *