Krytycy mówią, że „Longlegs” Nicolasa Cage’a będzie cię prześladować

On gra

Pojawiły się recenzje i krytycy jednomyślnie się zgadzają: „Długie nogi” To bardzo przerażające.

We wtorek w egipskim teatrze w Los Angeles w Kalifornii odbyła się premiera horroru-thrillera Neona, w którym Nicolas Cage wcielił się w niestabilnego wiejskiego twórcę lalek i Maikę Monroe w roli młodej agentki FBI.

Każdy fan filmu otrzymał w prezencie 45-calową czerwoną płytę winylową z naklejką „Longlegs Cipher”, ale opuścili kino zbyt przestraszeni, aby odtworzyć ścieżkę dźwiękową.

„Długie nogi” to najnowszy film aktora i scenarzysty osjAZ „Oza” PerkinsaJest także synem Anthony’ego Perkinsa, gwiazdy filmu Psychoza Alfreda Hitchcocka.

Film podąża za agentką FBI Lee Harkerem (Monroe), która radzi sobie z nierozwiązaną sprawą seryjnego mordercy nękającą jej małe miasteczko na północno-zachodnim Pacyfiku, a następnie przybiera nieoczekiwany, nadprzyrodzony obrót, gdy odkrywa osobiste powiązanie z ukrytym zabójcą.

Oto, co krytycy mówią o „Longlegs”.

Krytycy twierdzą, że „Longlegs” „porwają twoją podświadomość”

Krytycy opisują „Longlegs” jako prawdziwy horror, w którym… Peter Debruge dla różnorodności Napisała, że ​​film był w stanie „porwać twoją podświadomość”: „Niecałe 12 godzin po obejrzeniu w moich koszmarach pojawiła się szalona postać Nicolasa Cage’a”.

Davida Ehrlicha z IndieWire Podobną opinię podzielił w swojej recenzji: „Przerażający w abstrakcji, nawet gdy oglądanie staje się coraz bardziej absurdalne,„ Longlegs ”wkrada się w granicę między koszmarami z dzieciństwa a praktycznością dorosłych”.

godzAKorespondencja z Leawoodem Perkins opisuje „Longlegs” jako „najbardziej kompletny i skuteczny film w historii”, pomimo obaw, że może „zmieszać w nim zbyt wiele elementów”.

Neon wykorzystał marketing strategiczny, aby oddać poziom horroru w tym filmie, wypuszczając zwiastun Stwierdzając to „Kiedy Maika Monroe po raz pierwszy zobaczyła Nicolasa Cage’a w roli Długonogiego, jej tętno osiągnęło 170 uderzeń na minutę”.

READ  Wendy Williams planuje podcast w pełnym rozkwicie, kolejka celebrytów

1 użytkownik Odpowiedział„Marketing tego filmu jest tak dobry, że naprawdę się martwię”.

W „Longlegs” występują Blair Underwood jako agentka Carter i Alicia Witt jako Ruth Harker, głęboko religijna matka Lee Harkera. W obsadzie znajdują się Michelle Choi Lee, Dakota Dolby, Lauren Acala, Kieran Shipka i Myla Hosie.

Obejrzyj zwiastun filmu „Longlegs”:

Kiedy film „Długie nogi” trafi do kin?

„Longlegs” trafi do kin w piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *