Kudlow: Putin to zbrodniarz wojenny, morderca i oszust

Pytanie brzmi: „Jakie są cele polityczne prezydenta Joe Bidena w odniesieniu do wojny rosyjsko-ukraińskiej?” Nadal bez odpowiedzi. Nic w tych spotkaniach NATO nie sugeruje, że Reagans „wygrywają, przegrywają”.

Konferencja prasowa Bidena w Brukseli była tak niejasna, niejednoznaczna, zagmatwana i niespójna, że ​​mogła wywołać uśmiech na twarzy Władimira Putina. Następnie niezwykłe oświadczenie do sił amerykańskich w Polsce:

PREZYDENT BIDEN: Zobaczysz, kiedy tam będziesz, zobaczysz kobiety i facetów stojących pośrodku, przed cholernym czołgiem, mówiących, że nie wychodzę.

Stracona szansa Bidena na Ukrainie na spotkaniu NATO pokazuje mu drogę na głowie

Prezydent USA Joe Biden przemawia podczas spotkania z liderami biznesu i gubernatorami w Eisenhower Executive Office Building w Waszyngtonie, środa, 9 marca 2022 r. (Ting Shen/Bloomberg przez Getty Images/Getty Images)

Kiedy tam jesteś? Czy to oznacza, że ​​wysyłamy wojska na Ukrainę?

Biały Dom rozpędził motocykl na pełnych obrotach, aby później go zrestartować, ale dlaczego Biden to powiedział? To część „niespójności i oszołomienia”, którą cytuję od mojego przyjaciela Jaya Bensona.

to pozuje Biden Zamieszanie dotyczące odstraszania. Ponownie na konferencji prasowej zaprzeczył, jakoby sankcje powstrzymały rosyjską inwazję. Więc dlaczego to robisz? Ale chwileczkę – jego najlepsi doradcy ds. bezpieczeństwa nie zgadzają się z tym. Skąd Biden bierze te rzeczy?

PREZYDENT BIDEN: Nie powiedziałem, że sankcje faktycznie go odstraszą. Sankcje nigdy nie odstraszają. Ciągle o tym mówisz. Sankcje nigdy nie odstraszają.

Sullivan: Prezydent uważa, że ​​celem sankcji jest odstraszanie.

Blinken: Sankcje mają na celu przede wszystkim powstrzymanie Rosji przed dalszą agresją i zaangażowaniem się w inwazję na Ukrainę na pełną skalę.

Blinken: Celem sankcji jest przede wszystkim próba powstrzymania Rosji od rozpoczęcia wojny.

READ  Uratowano „górników szczurów”: jak w Indiach uratowano uwięzionych pracowników tuneli

Rosja „priorytetuje” wschodnią Ukrainę, ponieważ siły lądowe wciąż pozostają w martwym punkcie, posiłki przybywają z Gruzji: Ministerstwo Obrony

Sekretarz stanu USA Anthony Blinken przemawia podczas wspólnej konferencji prasowej z premier Estonii Kają Kallas z okazji ich spotkania w Tallinie, Estonia, wtorek, 8 marca 2022 r. (AP Photo/Raul Mee)

Sekretarz stanu USA Anthony Blinken przemawia podczas wspólnej konferencji prasowej z estońską premier Kają Kallas z okazji ich spotkania w Tallinie w Estonii we wtorek 8 marca 2022 r. (AP Photo/Raul Mee/AP Newsroom)

Jeśli chodzi o pomoc dla Ukrainy, nadal nie ma zapowiedzi przerzutów sowieckich MiG-ów z Polski na Ukrainę czy pocisków przeciwlotniczych S-300 ze Słowacji na Ukrainę.

Prezydent Zełenski wygłosił surowe przemówienie, w którym zażądał, aby NATO zrobiło więcej: „Możesz dać nam 1% wszystkich swoich samolotów, 1% wszystkich czołgów. 1%!” Cóż, Biden nie wymyślił 1%, nie nałożył sankcji na rosyjską ropę i gaz, nie zażądał wtórnych sankcji bankowych, nie zaproponował rachunków powierniczych, aby przechowywać europejskie pieniądze z importu energii i zapobiec Finansowanie wojny przez Putina. Maszyna.

Nałożenie sankcji na grupę rosyjskich polityków nie ma sensu. Wykluczenie Rosji z G-20 nie jest ważne.

Zełenski chce sprzętu wojskowego i pomocy finansowej, a kiedy im ją dajemy, w najlepszym razie idziemy wolno, a Stany Zjednoczone nie spełniają prośby Zełenskiego.

Zełenski to mistrz świata, człowiek o niesamowitej odwadze i przywództwie. Ukraińcy wykazują niesamowitą odwagę i waleczność w walce z hordami Rosjan. Naprawdę cały świat pokochał Ukraińców i ich przywódcę.

Nie sądzę, żeby polityka zagraniczna Joe Bidena naprawdę chciała, żeby Ukraińcy wygrali. Myślę, że woli konfrontację, impas.

Myślę, że boi się Władimira Putina. Nie ma „wygrywaj, przegrywaj”. Nie ma „burzyć tego muru”. Nie ma tu imperium zła.

Na koniec, jeśli Biden i Europejczycy z NATO chcą zrobić coś konkretnego przeciwko zbrodniarzowi wojennemu Władimirowi Putinowi, mam jedną sugestię: przejmijcie jego jacht! Luksusowy jacht o wartości 700 milionów dolarów, o którym wszyscy wiedzą, należy do Putina. Jest zacumowany w Marina del Carrara u wybrzeży Toskanii we Włoszech. Ma 459 stóp długości. Nazywa się Szeherezada.

READ  Ponad 80 osób zostało rannych w starciach między indyjską policją a demonstrantami w porcie Adani

Jest strasznie umeblowane. To jest skandalicznie drogie. Jego rosyjscy członkowie załogi mają tak dość Putina, że ​​rzucili pracę i nadszedł czas, aby Joe Biden się tym zajął!

Wewnątrz luksusowego jachtu Putina: na zdjęciach parkiet taneczny tonący w basenie, marmurowe i złote baseny i nie tylko

Prezydent Rosji Władimir Putin

Prezydent Rosji Władimir Putin przemawia podczas szczytu G20 za pośrednictwem łącza wideo w Moskwie w Rosji w sobotę 30 października 2021 r. (zdjęcie Evgeny Polin, Sputnik, Kremlin Pond za pośrednictwem AP/AP Newsroom)

Stany Zjednoczone ukarały Putina. NATO nałożyło sankcje na Putina. Włochy ukarały Putina. Sankcje oznaczają konfiskatę mienia. Putin jest skorumpowanym arbitrem, a także zbrodniarzem wojennym.

Więc, Joe, wziął łódź. Ding kajak! Zrób coś, by uderzyć Putina w twarz, a co najważniejsze, rozwiń i rozpowszechnij narrację, że Putin ukradł pieniądze na swój jacht, a jego pan wie, co jeszcze od rosyjskich robotników. Jego fortuna może sięgać setek miliardów dolarów.

Przez lata ukradł pieniądze z ropy i gazu i prawdopodobnie dużo więcej. Innymi słowy, tak, jest zbrodniarzem wojennym. Owszem, popełnił zbrodnie przeciwko ludzkości, ale jest też skorumpowany, nieuczciwy, maniaka kradzieży, przez całe życie piastował urzędy publiczne, ma dość pieniędzy, by kupić jacht o wartości 700 milionów dolarów.

Innymi słowy, jest źle. Jest zabójcą i oszustem. Jest całkowicie skorumpowany. To jest narracja, którą Stany Zjednoczone i NATO muszą forsować. Ten jacht o wartości 700 milionów dolarów jest pozytywnym dowodem, który przypomina mi wielki hit na Broadwayu, który ludzie w pewnym wieku tak dobrze zapamiętają. Nazywało się „Fiorello” i niestety burmistrz wydawał się mieć problem z korupcją.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

„Panie X, czy możemy zadać panu pytanie? To niesamowite, prawda? Że miasto płaci panu niecałe 50 dolarów tygodniowo, a mimo to właśnie kupiłeś prywatny jacht. żartuje! Każdy pracujący człowiek może robić to, co ja. Przez miesiąc lub dwa po prostu rzuciłem palenie i wkładałem moje dodatkowe grosze jeden po drugim do małego blaszanego pudełka, małego blaszanego pudełka, które otwierał mały blaszany klucz.

READ  USA ostrzegają Wyspy Salomona o chińskiej bazie wojskowej, ponieważ eurodeputowani obwiniają o handel | Azja i Pacyfik

Czy to nie jest pan Putin? Blaszany mini jacht, blaszany mini jacht. Wkładam dodatkowe grosze do maleńkiego blaszanego jachtu, który otwiera malutki blaszany klucz wart 700 milionów dolarów i prawdopodobnie dwustu miliardową fortunę, którą ukradłem rosyjskim robotnikom. Jeśli prezydent Biden chce otrzymać kopię „Fiorello”, chętnie nam to zrobimy.

Ten artykuł jest fragmentem komentarza otwierającego Larry’ego Kudlowa do wydania „Kudlow” z 25 marca 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *