Karta Bloodborne jest teraz nie tylko prawdziwa, ale wygląda niesamowicie

Zrzut ekranu przedstawiający łowcę i kartę krwi z jego motocykla.

Zrzut ekranu: Lilith Walter

Stworzony przez Lilith Walter, w Prima Aprilis w zeszłym roku Cholerny PSX Plan zakładał anulowanie PS1 Temake zamiast tworzenia wersji swojej karty wyścigowej. Pokazano Niektóre sceny Projektu, który świetnie by się nadawał jako filmik-żart. Najwyraźniej Walter też tak myślał. Zapowiedziała to dzisiaj Latający wózek we krwi Aktywnie się rozwija. Chce ją opublikować „kiedy będzie gotowa”.

Chociaż film z zapowiedzią jest stosunkowo krótki, możesz obejrzeć prawdziwą rozgrywkę Oryginalne demo Gra wyścigowa w stylu retro. Główna różnica polega na tym, że Hunter, który grał głównego bohatera w oryginalnej grze akcji FramSoftware, teraz jeździ na zgrabnym motocyklu zamiast na maleńkim wózku. Jest coś z natury humorystycznego w łączeniu rodzinnej gry wyścigowej i… cóż, Rozlej krew.

Gdzie bit Gianni Metrocrano Krzyk „BLOODBORNE KAAARRRTTTTTT” to najzabawniejsza część ogłoszenia. W słowach ்டகு Pracowniku Jeremy Winslow, jestem bardzo zły, jeśli ktoś krzyczy „BLOOOODBOOOOORNE” na ekranie przy każdym „nie żyjesz”.

Rozlej krew FromSoftware to RPG akcji wydane w 2015 roku. Słynie z estetyki lovecraft horror, gęstej opowieści, dynamiki pełzania po lochach i niewybaczalnej krzywej trudności. Podobnie jak wszystkie gry z oprogramowaniem układowym, są bardzo oddani fani — jak mówimy, wydarzenie Return to Yarn odbywa się wiele lat po jego wydaniu — dlatego tak duże zainteresowanie wzbudził oryginalny remake w stylu retro.

Latający wózek we krwi Był to pomnik, który powstał już w gminie po tym, jak ktoś to zrobił Fałszywe przecieki A Rozlej krew Gra wyścigowa Assassin’s Creed Syndicate. Walter powiedział Kodakowi, że wideo April Fools było najczęściej oglądane Cholerny PSX Zawsze wideo. Czuła, że ​​„to słuszne”, ponieważ potrzeba informacji zwrotnej była oczywista. Zapytany o wstępną datę premiery, twórca powiedział, że nie powinno to potrwać tak długo, jak oryginalne wydanie Cholerny PSX. Ponieważ ma już zasoby i bazę kodu, z optymizmem patrzy na grę, która potrwa kilka miesięcy.

Opublikowane przez Waltera Oryginalny PS1 Rozlej krew Demake 31 stycznia br. można go pobrać za darmo swędzenie.io. Gra fanów pozwala zagrać w pierwszą część Rozlej krewI utrzyma fanów na powierzchni aż do Grand Prix przędzy.

READ  Rodzina George'a Floyda może pozwać Kanye Westa za „fałszywe zeznania” w sprawie śmierci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *