Kupujący w Walmarcie, Bill Astle, ostro skrytykował go za „złodzieja” za to, że nie uprzątnął swoich produktów w wirusowym wideo, ale upiera się, że wykonywał swoją pracę

Wiadomości z USA

Kupujący w Walmarcie został uznany za złodzieja, gdy przyłapano go na wkładaniu do torby dziesiątek przedmiotów bez skanowania ich przy kasie samoobsługowej, ale odpowiadając na zarzuty, stwierdził, że wykonywał swoją pracę.

Bill Astle spotkał się z wnikliwą obserwacją w Internecie, gdy 12 maja kupujący w Green Mount Commons Walmart w Belleville w stanie Illinois nagrał, jak ładował zapakowany wózek na zakupy i najwyraźniej nie płacił za produkty.

„Ten facet dosłownie kradnie wszystko” – mówi kobieta za kamerą. W 14-sekundowym filmie. „Nie czyści st. Więc otwieram polecenie, patrzę na ekran, nic nie dzwoni.

Film został opublikowany na prawie wszystkich portalach społecznościowych, a już w jednym poście uzyskał ponad 15,6 miliona wyświetleń.

Bill Astle spotkał się z wnikliwą obserwacją w Internecie, gdy 12 maja kupujący w Green Mount Commons Walmart w Belleville w stanie Illinois nagrał, jak ładował zapakowany wózek na zakupy i najwyraźniej nie płacił za produkty. KMOV St. Louis/YouTube

Wielu rozgniewanych użytkowników podjęło komentarze na temat „bezczelnej kradzieży” mężczyzny i wykorzystało film do krytyki sieci supermarketów.

„Dlatego Walmart pozbył się kas samoobsługowych. Ten pomysł przyniósł im odwrotny skutek: „Kradzież sięga sufitu” – stwierdził jeden z nich.

„Dlatego reszta z nas musi płacić tak wysoką cenę za małe rzeczy” – czytamy w innym komentarzu.

Astle twierdzi, że Internet wyciągnął pochopne wnioski i błędnie zinterpretował tę historię.

„Nie jestem złodziejką. W Internecie przedstawiano mnie i przedstawiano jako złodzieja” – powiedziała Astle Powiedz pierwszy alert 4.

Astle twierdzi, że internet wyciągnął pochopne wnioski i błędnie przedstawił historię, ponieważ pracował dla Spark, firmy kurierskiej Walmart. KMOV St. Louis/YouTube

Astle przebywał w lokalizacji Walmart w ramach swojej pracy w firmie dostawczej Walmart, Spark.

Kierowcy dostaw Spark otrzymują produkty, których chcą klienci, za pośrednictwem aplikacji na telefonie i skanują produkty w aplikacji za pomocą aparatów podczas zakupów.

„Wszystko odbywa się przez telefon, więc kiedy dotrzemy do kasy, tak naprawdę nie skanujemy ani jednej pozycji” – powiedział Astle – powiedział outletowi.

READ  Stany Zjednoczone zmierzają w kierunku wycofania inflatora poduszek powietrznych 52M ze względu na obawę przed eksplozją

Zamiast skanować każdy przedmiot w kiosku, pracownicy Spark skanują kod na swoich telefonach, a następnie mogą przystąpić do wkładania przedmiotów do torby – jak w wirusowym momencie, gdy sfotografowano Astle.

Kierowcy dostaw Spark otrzymują produkty, których chcą klienci, za pośrednictwem aplikacji na telefon i skanują produkty w aplikacji za pomocą aparatów podczas zakupów, a następnie skanują telefony w kioskach. KMOV St. Louis/YouTube

Astle był zdumiony, jak szybko film rozprzestrzenił się w Internecie, gdy widzowie nawiązali kontakt z drużyną z St. Louis. Louis Battlehawks potępił kibica za to, że widziano go w koszulce drużyny piłkarskiej.

„Proszę, kontrolujcie swoich fanów” – napisała jedna z osób.

– Kao nie jest dla niego prawem? Inny dodał grę słów do sloganu Battlehawks „Kaw is Law”.

Największą nadzieją Astle jest to, że chce, aby wszystkie klipy zostały usunięte z Internetu.

Dodał: „Lepiej spróbujmy znaleźć sposób na ich zniszczenie”.

Astle próbuje oczyścić swoje imię, gdy podczas zakupów podchodzi do niego coraz więcej osób i pyta, czy jest złodziejem.

„Klienci mówili mi: «Hej, nie widziałem cię online?». Nie ukradłeś rzeczy? „W takim razie muszę wyjaśniać ludziom, co robię” – powiedziała Astle.

Pracownik Spark udostępnił dwa rachunki za pracę, którą wykonał w sklepie, jako dodatkowy dowód, że nie kradł.

Pracownik Spark udostępnił dwa rachunki za pracę, którą wykonał w sklepie, jako dodatkowy dowód, że nie kradł. KMOV St. Louis/YouTube
Jednak podczas postoju w sklepie Astle zeskanował jeden przedmiot i za który zapłacił, był to bukiet róż dla żony. KMOV St. Louis/YouTube

Jednak był jeden przedmiot, który Astle zeskanował i za który zapłacił podczas swojego postoju w sklepie, był to bukiet róż dla żony, ale ten moment miał miejsce zaraz po zakończeniu filmu.

„Gdyby oglądali wideo przez kolejne 30 sekund, zobaczyliby, że kiedy kończę zamówienie na dostawę Spark, zeskanowałem dwadzieścia róż”.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/06/15/us-news/walmart-shopper-bill-astle-slammed-as-thief-for-not-scanning-his-items-in-viral-video-but- nalegać-on-robił-swoją-pracę/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *