Kyle Shanahan z 49ers nie zaskoczony zwycięstwem Packers nad Cowboys – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Kyle Shanahan i drużyna 49ers rozgrzewali się przed Packers po dwóch kwartach po niedzielnym zwycięstwie Green Bay 48-32 nad Cowboys.

W rozmowie z mediami przed meczem 49ers NFC Divisional Round Shanahan oświadczył, że nie jest całkowicie zaskoczony dobrym występem Packers przeciwko Dak Prescott and Co., który przeszedł do play-offów jako rozstawiony z numerem 2 na konferencji . nasionko.

„Powiedziałbym tak – zanim dotarliśmy do play-offów tylko dlatego, że tak naprawdę nie studiowaliśmy Green Bay i nie oglądaliśmy ich. Kiedy mieliśmy te 10 dni, w pewnym sensie widziałem wielu ludzi” – powiedziała Shanahan. „Zdajesz sobie sprawę, że oni mieć dobry strzał. To znaczy nie wiedziałem, kto wygra, ale nie było to dla mnie zaskoczeniem. Dallas to dobry zespół.

„Sposób, w jaki to się zaczęło, był trochę zaskakujący, ale kiedy obejrzysz taśmę, a Green Bay naprawdę przychodzi i naprawdę myśli o swoich liczbach, obserwuje swoich zawodników i to, jak to robią, nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Teraz w ogóle mnie to nie dziwi”.

Trener 49ers dodał również, że on i jego sztab nie studiowali zbyt wiele filmu o sobotnim przeciwniku. Tak było do czasu, gdy Packers, wspierani przez rozgrywającego Jordana Love i obrońcę Aarona Jonesa, przyspieszyli na początku drugiej kwarty, dając jasno do zrozumienia, że ​​są następni w kolejce do 49ers.

„Byliśmy już tutaj [in the office]„Robiliśmy to pewnego dnia” – powiedziała Shanahan reporterom. „Na początku tygodnia trochę się pokłóciliśmy, pokonując kilka drużyn. Ale [we] Zacząłem się na nich naprawdę skupiać w połowie drugiej kwarty. po tym [the Cowboys] Strzeliłem gola pod koniec drugiej kwarty, podobnie jak w pierwszej połowie. A potem, w trzeciej kwarcie, przydzielono mnie do jednego zespołu [the Packers]„.

Po porażce Philadelphia Eagles i Dallas Cowboys w weekend Super Wild Card droga 49ers do play-offów wydaje się teraz wyraźniejsza.

READ  College wyniki piłkarskie, terminarz, top 25 rankingi NCAA, dzisiejsze mecze: Clemson, stan Floryda w akcji

Obrońca Star 49ers, Nick Bosa, radzi jednak, aby na tym etapie pogoni za Lombardi Trophy żadnej drużyny nie można lekceważyć i zamiatać pod dywan.

„Tak, na pewno nie patrzy się na swoich przeciwników w fazie play-off” – powiedział Bosa. „Ale kiedy oglądasz taśmę, ma to sens”.

W weekend drużyna 49ers odpoczęła i zaczęła lepiej analizować sobotniego przeciwnika. To plus dla Shanahana, którego się nie spodziewał, ale którego chętnie zmierzy się z niebezpiecznym Green Bay.