Kylie Jenner opowiada o powrocie do zdrowia po porodzie po wilczym dziecku

Wizażystka powiedziała fanom, że ostatnie tygodnie „nie były łatwe”, podczas gdy była fotografowana podczas ćwiczeń.

Napisała historię na Instagramie: „6 tygodni po porodzie”, mówiąc fanom: „To doświadczenie dla mnie osobiście było trochę trudniejsze niż z moją córką. Jenner ma również córkę Stormi, 4 lata”.

Jenner kontynuował: „To nie jest łatwe psychicznie, fizycznie i duchowo, to po prostu szaleństwo. Tak, nie chciałem wracać do życia bez powiedzenia tego, ponieważ myślę, że moglibyśmy teraz szukać w Internecie – dla innych mam – moglibyśmy korzystaj z Internetu i może wydawać się to o wiele łatwiejsze”. Dla innych presja na nas, ale dla mnie nie było to łatwe”.

Dodała, że ​​ćwiczenie pomogło jej psychicznie, przyznając, że trudno było trzymać się rutyny ćwiczeń. „Ale jestem tutaj i czuję się lepiej. Więc to zrozumiałam” – dodała.

„W porządku, że nie jest w porządku. Kiedy zdałem sobie sprawę, że się popycham. Ciągle sobie przypominam, że stworzyłam doskonałego człowieka, zdrowego, pięknego chłopca” – powiedziała fanom. „Musimy przestać wywierać na siebie presję, aby wrócić” – powiedziała. „Nawet fizycznie, tylko mentalnie, po porodzie. Cóż, po prostu wyślij trochę miłości. Kocham was!”

Jenner dzieli Stormi i Wolfa z Travisem Scottem.

READ  „Wish” i „Napoleon” konkurują w box office

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *