Ładowarki straciły 27-punktową przewagę, a Jaguary awansowały do ​​playoffów AFC

Jacksonville, Floryda. – Pomimo objęcia prowadzenia 27-0 w pierwszej połowie, Los Angeles Chargers zobaczyli, że ich posezonowa passa rozpadła się w drugiej połowie, gdy Jacksonville Jaguars przegrali 31-30 w sobotnią noc.

Był to trzeci największy powrót w historii playoffów. Jaguars awansowali do rundy dywizji AFC po pierwszym zwycięstwie w fazie play-off od 2017 roku.

Jaguary z Jacksonville

Istnieje wiele sposobów na opisanie występu Jaguarów w wygranej dziką kartą nad Chargers na TIAA Bank Field, ale jest to śmieszne.

Jak inaczej to opisać Trevora Lawrence’a Po czterech przechwytach w pierwszej połowie – w tym trzech w pierwszej kwarcie – Jaguary podniosły się z deficytu 27-0 i pokonały Los Angeles Chargers. Rileya PattersonaGol z gry z 36 jardów w ostatniej sekundzie?

Nic nie podsumowuje tego, jak słabo Jaguary grały w pierwszej połowie. Chrisa ClaybrooksaChargers odzyskali hełm, wykorzystali rzut z gry i na pięć minut przed końcem objęli prowadzenie 27:0. W rzeczywistości nic nie szło dobrze dla Jaguarów w ciągu pierwszych 30 minut.

To był piąty obrót Jacksonville w tej połowie i postawił drużynę w dołku nie do pokonania, chociaż Jaguary zanotowały gwałtowny wzrost w drugiej połowie, zmniejszając prowadzenie Chargers do dwóch punktów na 5:25 przed końcem.

Ostatnim razem, gdy drużyna obróciła piłkę pięć razy w pierwszej połowie meczu barażowego, miała miejsce w play-offach dywizji w 1999 roku – na tym samym boisku Miami Dolphins przeciwko Jaguars. Jaguars wygrali mecz 62-7, a emerytowany rozgrywający Dolphins Dan Marino.

Tymczasem Chargers rzucili się na 180 jardów Justyna Herberta Ukończył 15 z 24 podań na 139 jardów w pierwszej połowie. Mieli krótkie pole do dwóch z czterech przechwytów Lawrence’a, a Jaguary były w stanie wywrzeć presję na Herberta tylko przy czterech z jego dropbacków.

Jaguary, które wygrały już siedem gier z rzędu, będą czekać na wyniki niedzielnych gier, aby dowiedzieć się, czy pojadą do Kansas City.

Podział QB: Lawrence grał najgorszą połowę piłki nożnej w pierwszej połowie swojej kariery w NFL lub w college’u. Jego pierwsze podanie zostało przechwycone, a on rzucił jeszcze trzy w połowie, co czyni go trzecim rozgrywającym w erze Super Bowl, który wykonał cztery przechwyty w pierwszej połowie meczu play-off (pozostali to Gary Danielson i Craig Morton). Lawrence został pierwszym rozgrywającym w erze Super Bowl, który wykonał trzy przechwyty w pierwszej kwarcie meczu play-off i przekroczył 0,0 i 0,6 punktów w pierwszej połowie

Największa dziura w planie gry: Biegacze obrońcy powinni być w stanie zaatakować obronę Chargers na obwodzie w grze Jaguars run. Travis Etienne Jr, uśrednione najlepsze w NFL 8,3 jarda na prowadzenie poza wślizgami; Los Angeles zezwoliło na 9,3 jarda na prowadzenie w takich biegach, ostatnie w lidze. Ale to wyleciało przez okno z dużym deficytem, ​​chociaż Jaguary od czasu do czasu próbowały poprowadzić piłkę między wślizgami w drugiej połowie w pośpiechu.

Ładowarki z Los Angeles

Przed pierwszym występem Chargers w fazie play-off od czterech lat, pojawiły się pytania o pewność zatrudnienia trenera drugiego roku, Brandona Staleya.

Te pytania nie znikną po całkowitym krachu przeciwko Jaguarom.

LA rozpoczął obiecujący start z obrońcą Asante Samuel Jr. Obrońca wykorzystał trzy z czterech przechwytów Lawrence’a w pierwszej połowie Austina Egelera Przekształcenie tych dwóch rzutów karnych w przyłożenia szybko uciszyło tłum TIAA Bank Field i pomogło Chargers objąć prowadzenie 27-7 do przerwy.

Ale za zwycięzcą Super Bowl, trenerem Dougiem Pedersonem, czwarte w rankingu Jaguary pokonały przerwę i osiągnęły wynik 24-3, wysyłając piątego w rankingu Bolts do poza sezonem, w którym wiele pytań – o Staleya, 10-letniego dyrektora generalnego Toma Telesco i kierunek franczyzy — pozostają.

Dwie części: W pierwszej połowie Chargers prowadzili 27-0, zasilani pięcioma stratami – w tym czterema przechwyceniami i błędną rekonwalescencją. Ale Jaguary odpowiedzieli własną serią, zdobywając przyłożenie na koniec pierwszej połowy, a następnie dodając 24 kolejne punkty do historycznego powrotu.

Podział QB: Po rozgrzewce 24-letni Herbert zszedł z boiska i uderzył pięścią w krzyczących fanów Chargers. Herbert, bez odbiornika szerokokątnego Mike’a Williamsa, który został wykluczony w piątek z powodu niewielkiego niechirurgicznego złamania pleców, rozegrał niemal bezbłędną pierwszą połowę. Poprowadził pięć punktowanych napędów, aby przekonwertować każde jedzenie na wynos.

W drugiej połowie Herbert — więc bez Williamsa DeAndre CarteraKto opuścił mecz z powodu kontuzji kostki – nie mógł wypracować spójnego rytmu.

Ukończył 25-z-43 na 273 jardów i przyłożenie.

Statystyki są ważne: Chargers prowadzili w każdej grze ofensywnej w drugiej połowie i przegrywali.