Śmiertelny wypadek w złym kierunku: 3 osoby zginęły, a 3 zostały ranne, gdy samochód jadący niewłaściwą stroną autostrady międzystanowej 210 zderzył się w Fontanie

Fontana, Kalifornia (CABC) – Trzy osoby zginęły, gdy pojazd jadący z dużą prędkością w złym kierunku na autostradzie międzystanowej 210 zderzył się z innym pojazdem w rejonie Fontana w sobotę – poinformowały władze.

Samochód, Ford z 2012 roku, jechał na wschód po zachodniej stronie 210 via Fontana, kiedy około 6:30 rano uderzył w Lexusa z 2001 roku z dwójką dorosłych i trojgiem dzieci.

Kierowca lewego forda, 23-letni mężczyzna z Fontany, zginął na miejscu. Kierowca Lexusa, 43-letni mężczyzna z Highland, również zginął, a także 16-letnia pasażerka Lexusa.

W Lexusie było trzech dodatkowych pasażerów, którzy również odnieśli poważne obrażenia w wypadku: 5-letnia dziewczynka, 3-letni chłopiec i 42-letnia kobieta. Wszyscy pasażerowie Lexusa byli góralami, chociaż nie było od razu wiadomo, czy byli członkami rodziny. Trafili do miejscowych szpitali.

Według zapisów dyspozytora CHP, świadkowie zeznali, że kierowca forda skręcał na pasy i jechał z dużą prędkością do 100 mil na godzinę, zanim rozbił się w pobliżu zjazdu Citrus Avenue.

Wypadek jest nadal badany.

Każdy, kto ma informacje, proszony jest o kontakt z CHP pod numerem (909) 980-3994.

Prawa autorskie © 2023 KABC Television, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Starlight, Star Bright: Coca-Cola oferuje jedyny w swoim rodzaju smak inspirowany kosmosem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *