„Late Night With Seth Meyers” nie będzie miało zespołu jesienią 2024 roku

Pasmo 8G zagra swoje ostatnie utwory Późna noc z Sethem Meyersem tego lata.

Cięcia budżetowe NBC na program oznaczają, że house’owy zespół – klawiszowiec Eli Janney, gitarzysta Seth Jabbour i basista Sid Butler – zniknie, gdy późno w nocy Nowy sezon rozpoczyna się jesienią. Trio występuje w programie od debiutu w 2014 roku; Fred Armisen był liderem zespołu przez większość tego czasu, ale przez ostatnie kilka lat występował raczej gościnnie.

„Osobiście przyprowadziliśmy Setha Meyersa i Mike’a Shoemakera, showrunnera, aby o tym porozmawiać. Wyrazili swój żal i frustrację z tego powodu” – powiedziała Janney w wywiadzie. orzeł. „Przez miesiące próbowali znaleźć rozwiązanie, ale ostatecznie NBC była nieugięta co do tego, na co przeznaczyć budżet. Tu nie chodzi tylko o zespół; z zespołem pracuje cała ekipa, więc jest mnóstwo ludzi pracujący.”

Źródła potwierdzają, że począwszy od przyszłego sezonu zespół nie będzie stałym gościem programu.

– powiedziała Janie orzeł I to pomimo nieobecności członków zespołu późno w nocy Począwszy od jesieni w studiu, widzowie nadal będą mogli je usłyszeć: 8G nagra „pełny zestaw” muzyki do programu, który zostanie wykorzystany podczas prezentacji gości i dochód z przerw reklamowych, powiedział.

Z obecnych nocnych ofert sieci tylko CBS Po północy – który ma strukturę bardziej przypominającą teleturniej – działa bez zespołu house. W występie Conana O’Briena w TBS w ostatnich latach jego istnienia nie występował żaden zespół, ponieważ w 2019 r. z godzinnego występu do półgodzinnego.

Myers niedawno odnowił kontrakt z NBC, dzięki czemu pozostanie na stanowisku gospodarza serialu późno w nocy Do 2028 roku. W lutym targi obchodziły swoje 10-lecie.

READ  Czy czerwony, biały i niebieski mają szczęśliwe zakończenie? (spoiler rwrb)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *