Level 5 wprowadza nową grę Ni no Kuni na Zachodzie – z Crypto i Blockchain, doda NFT

Poziom 5 może być ograniczył swoje zachodnie operacjeale wciąż wypuszcza nowe tytuły w tej części świata.

Kontynuacja lokalnej premiery Fantazja na żywo online Na urządzenia mobilne w grudniu zeszłego roku udostępniono darmową grę do pobrania teraz Ni no Kuni: Przez światy Na komputery i smartfony z pomocą koreańskiego dewelopera Netmarble.

Tak oszałamiająca jak zwiastun (zawierający „rzeczywisty materiał z rozgrywki” i odwołujący się do współpracy z popularną japońską firmą animacyjną Studio Ghibli), ta gra nie jest tak niewinna, jak się wydaje.

Jak podkreślono Kotakujest już pełen „kryptograficznej bzdury”:

„W rzeczywistości jest to gra typu gacha, która ma również wbudowaną kryptowalutę b***s**. Netmarble ma własny portfel kryptowalut o nazwie Marblex, a jak wskazuje ta strona, gracze mogą brać przedmioty w grze, wymieniać je za tokeny Asterite lub Territe z Netmarble (które są monetami, którymi można handlować na Marblex), a następnie wymienić je na inne kryptowaluty.”

A oto zdjęcie procesu wymiany zaczerpnięte bezpośrednio ze strony gry:

obrazek: Poziom 5, Siatka

Jeśli to już nie wystarczyło, to Pierwsza strona serwisu Wspomina również o istniejącym „systemie blockchain”, a plan gry obejmuje dodanie NFT w czwartym kwartale 2022 roku…

„Ni no Kuni: Cross Worlds wykorzystuje system blockchain oparty na rozgrywce, dając graczom, którzy lubią Ni no Kuni: Cross Worlds, możliwość zdobywania tokenów w trakcie rozgrywki.

„Gracze mogą zdobyć dwa rodzaje tokenów w Ni no Kuni: system blockchain Cross Worlds, a nasz zespół zrobi wszystko, co w naszej mocy, aby zachować wartość tokena”.

Ni no Kuni w różnych światach
obrazek: Poziom 5, Siatka

Poziom piąty, jak wspomniano wcześniej, skoncentrował się na Zachodzie. Jego najnowsza wersja na Switcha była mechaniczną grą RPG wyłącznie w Japonii, Megaton Musashi.

Jeśli to wszystko w jakiś sposób wprawiło Cię w nastrój na Ni no Kuni, oto kilka doskonałych gier Ni no Kuni do wypróbowania na Switchu: Ni no Kuni: Gniew Białej Czarownicy A Ni no Kuni II: Królestwo Zjawy. Poziom 5 jest również znany z innych serii, takich jak Jedenaście InazumaA Profesor Layton i Zegarek Yo-kai.

READ  Oto ktoś, kto ukończy Elden Ring w mniej niż 13 minut

Co sądzisz o przekształceniu serii Ni no Kuni w grę mobilną i komputerową taką jak ta? Zostaw swoje myśli poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.