Lisa Kudrow wspomina „złe zachowanie” w „Przyjaciołach”: „Teraz jesteś do tego zdolny”

Niedawno opowiedziała o traumatycznym doświadczeniu, którego doświadczyła podczas kręcenia filmu Co doprowadziło do jej powiedzenia .

Aktorka w niedawnym wywiadzie wyjaśniła, na czym polega „najgorsze zachowanie gościnnej gwiazdy” w „Przyjaciołach”.

Lisa Kudrow opowiada o swoich przygodach z „Przyjaciółmi”.

Mega

Wspólny:

Lisa Kudrow wspomina „złe zachowanie” w „Przyjaciołach”: „Teraz jesteś do tego zdolny”

Była żona Bruce’a Willisa, Demi Moore, jest zdruzgotana faktem, że już jej nie rozpoznaje

Barack Obama przerywa milczenie i zajmuje neutralne stanowisko w sprawie wojny między Izraelem a Hamasem

ZDJĘCIA: Waszyngton wypełniony propalestyńskimi demonstrantami

Burmistrz Alabamy popełnia samobójstwo po tym, jak zdemaskowano go za przebieranie się za kobietę „transpłciową”.

Lisa Kudrow niedawno opowiedziała o swoich wrażeniach z kręcenia odcinka „Przyjaciół”, podczas którego usłyszała kilka nieoczekiwanych słów.

Zapytana, czy podczas kręcenia filmu miała do czynienia z „złym zachowaniem”, Kudrow odpowiedziała: „Przez większość dni w tygodniu ćwiczyłam bez makijażu, a potem w wieczór występu miałam na sobie makijaż i powiedziano mi: „Och, teraz”. jesteś do cholery zdolny”.

„Moim zdaniem jest to złe zachowanie” – dodała.

@hplife934

#fyp #foryou #viral #friends #lisakudrow #phoebebuffay #chandlerbing #matthewperry #behindthescenes #mattleblanc #joeytribbiani

♬ original sound – 9 3/4

Jedna z pozostałych gościnnych gwiazd zapytała: „Czy dokonałeś zemsty?” „Powiedziałem Mattowi LeBlancowi, że jest jak starszy brat” – powiedział Kudrow.

W swoim ostatnim wersecie w „Przyjaciołach”

Matthew Perry był

Mega

Matthew Perry, który zmarł w zeszły weekend, mówił niedawno o tym, jak ważne było, aby w „Przyjaciołach” pojawiła się ostatnia linijka.

Przed rozpoczęciem zdjęć do ostatniego odcinka Perry odciągnął Martę Kaufman na bok, aby poprosić ją o wyjątkową przysługę. „Nikt się tym nie przejmie oprócz mnie” – powiedział producentowi serialu. „Więc mogę prosić o ostatnie zdanie?”

Życzenie Perry’ego spełniło się, gdyż w ostatnim odcinku programu zebrała się grupa przyjaciół Moniki () i mieszkanie Chandlera (Matthew Perry), gdy przygotowują się do wyprowadzki i rozpoczęcia życia z nowo adoptowanymi dziećmi. Kiedy przygotowują się do ostatniego zamknięcia drzwi, Rachel (Jennifer Aniston) sugeruje, aby napili się razem kawy.

„Muszę opuścić kurtynę „Przyjaciół” – powiedział Perry w niedawnym wywiadzie, odnosząc się do swojego doskonałego wyczucia czasu na ostatnie zdanie serialu – „Gdzie?”

Dla tych, którzy nie oglądali wcześniej programu, grupa przyjaciół zawsze pije kawę w lokalnym sklepie o nazwie Central Perk, więc kiedy Chandler zapytał „Gdzie?”, był to doskonały sposób na zakończenie długotrwałego serialu.

Obejrzyj klip odcinka Tutaj.

Aktorka Janice Maggie Wheeler przesyła hołd

Mega

Jak informowaliśmy w weekend, policja odpowiedziała na telefon pod numer 911, prosząc o pomoc w ewentualnej „ratownictwie wodnym” w domu Matthew Perry’ego w Pacific Palisades. Kiedy na miejsce przybyli pierwsi ratownicy, zastali 54-letniego aktora „Przyjaciół” w wannie z hydromasażem, który nie reagował.

Uważa się, że utonął, ale wyniki sekcji zwłok i toksykologii pozwolą odpowiedzieć na więcej pytań na temat rzeczywistej przyczyny śmierci. Po tragicznej śmierci w domu Matthew Perry’ego znaleziono leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe dostępne na receptę, chociaż źródła podają, że na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych nielegalnych narkotyków.

Obsada „Przyjaciół” przerywa milczenie po śmierci Matthew Perry’ego

Ostatnie słowa Matthew Perry'ego do fanów były wręcz dziwaczne

Mega

Obsada serialu „Przyjaciele” Byli ze sobą bardzo blisko, nawet po tylu latach, więc kiedy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Dowiedziawszy się o tragicznej śmierci Davida Schwimmera, pięć gwiazd zdecydowało się wydać wspólne oświadczenie.

„Wszyscy jesteśmy zdruzgotani stratą Matthew. Byliśmy czymś więcej niż tylko członkami obsady. Jesteśmy rodziną” – czytamy w oświadczeniu. „Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz poświęcimy chwilę na opłakiwanie i przepracowanie tej niezgłębionej straty .”

Personel mówił dalej: „Z czasem powiemy więcej, jeśli będziemy w stanie. W tej chwili nasze myśli i miłość są z rodziną Matty’ego, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie.

Żaden z aktorów nie wydał jeszcze dalszych oświadczeń.

READ  Sam Elliott przepraszam, że nazwał „psa siłą” „kawałkiem s-t”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *