Lista szefów przeniesiona: Clyde Edwards-Hellier do IR, aktywacja Lucasa Nianga

Rozmawiając z dziennikarzami podczas swojej regularnej konferencji prasowej w środę, Szefowie Kansas City Główny trener Andy Reid ogłosił kilka zmian w składzie, gdy drużyna przygotowuje się do meczu u siebie w 12. tygodniu Barany z Los Angeles.

biegacz Clyde Edwards-Helaire – który doznał czegoś, co zostało opisane jako skręcona kostka Niedzielne zwycięstwo 30-27 Nad Ładowarki z Los Angeles – Trafił do rezerwy/kontuzjowany (rezerwa rannych) istniejący. Boczny obrońca musi opuścić co najmniej cztery mecze, zanim będzie mógł wrócić.

Według Reeda, główny trener zespołu, Jordan Franks, również został umieszczony na liście rezerwowych/kontuzjowanych. Trener powiedział, że Franks złamał rękę podczas sesji treningowej.

Reid powiedział, że lista Edwards-Helaire zostanie wypełniona ofensywnym atakiem Lucasem Niangiem, który był w rezerwie / PUP (fizycznie niezdolny do wykonania) Wymień cały rok, kiedy wraca do zdrowia po kontuzji ścięgna rzepki, której doznał pod koniec sezonu 2021. Niang ma wrócić 2 listopada, więc w środę zakończył się trzytygodniowy okres, w którym mógł trenować z drużyną . Pod koniec tego okresu Kansas City musiało albo aktywować Nianga w składzie, albo zatrzymać go w składzie PUP do końca sezonu.

Reid powiedział, że Niang schudł – i „pracował nad swoim ogonem” podczas ostatnich treningów. Nie wiadomo, ile czasu minie, zanim Niang faktycznie pojawi się w grze. Mówi w poniedziałekReid był trochę niezobowiązujący.

Powiedział o Niangu: „Nie mówię ci, że będzie starterem, ale myślę, że jest gotowy, by wejść – może – [in] głębokość. Będziemy musieli porozmawiać [Niang]bardzo.”

Zajęcie miejsca Franksa w drużynie treningowej byłoby kolejną ciasną końcówką: Kendall Blanton. Pochodzący z obszaru Kansas City, 26-letni Blanton jest produktem Uniwersytetu Missouri, który spędził poprzednie trzy sezony w drużynie treningowej Rams. szefowie Zapisz go na ich jednostkę treningową Na początku sezonu — ale trzy tygodnie później Rams Znów go ukradł. The Rams wypuścili Blantona na początku tego tygodnia.

READ  Wielki Szlem Alberta Pujolsa wspiera kamienie szlachetne Adama Wainwrighta swoim 40-letnim kolegom z drużyny St. Louis Cardinals

Reed otrzymał również kolejną wiadomość powitalną: szeroki odbiornik JuJu Smith-Schuster — który jest w ligowym protokole wstrząsu mózgu od meczu 10. tygodnia przeciwko Jaguary z Jacksonville – Na boisko wróci w środę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *